Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Наші конференціїIII Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

RMV logo  naukoviy park gerb knu

З нагоди Міжнародного дня науки 2016 року
в рамках Фестивалю інновацій
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошуємо Вас взяти участь у

«Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 17–18 листопада 2016 року

Мета заходу: обмін досвідом між вченими для вирішення актуальних проблем сучасної науки; висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів; налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.
До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Для участі в роботі конференції необхідно

до 1 листопада 2016 р.

online registration

заповнити Google-форму про участь у заході