Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Наші конференціїIII Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»
rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

RMV logo  naukoviy park gerb knu

З нагоди Міжнародного дня науки 2016 року
в рамках Фестивалю інновацій
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошуємо Вас взяти участь у

«Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 17–18 листопада 2016 року

Мета заходу: обмін досвідом між вченими для вирішення актуальних проблем сучасної науки; висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів; налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.
До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Для участі в роботі конференції необхідно

до 1 листопада 2016 р.

online registration

заповнити Google-форму про участь у заході