Переможці XIV Міжнародної наукової конференції  студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2016: БІОЛОГІЯ»

XIV Міжнародна наукова конференція
студентів, аспірантів та молодих вчених
«Шевченківська весна – 2016: БІОЛОГІЯ»
Київ, ННЦ «Інститут біології»

У роботі конференції взяли участь
11 молодих дослідників-фітофізіологів.
Іменні дипломи здобули:
• Студент 4 курсу Голубенко Андрій – ІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь.
• Студентка 3 курсу Корчевська Вікторія – ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь.
• Студентка 1 курсу магістратури Гречишкіна Світлана – ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь

XIІ Міжнародна наукова конференція «Молодь і поступ біології»
 Львівський національний університет ім.Івана Франка

Univer Lviv

В роботі конференції взяли участь 7 представників
кафедри фізіології та екології рослин!
Відмічені дипломами:

- Студентка 2 курсу Сметана Євгенія, обравши своєю майбутньою спеціальністю фізіологію рослин, вразила вельмишановне журі демонстрацією професійних знань високого рівня та отримала диплом за ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь;
- Студентки 4 курсу Білан Вероніка та Олійник Марія гідно представили результати власних досліджень в області фітобіотехнологій та генетичних модифікацій рослинних організмів на секції «Генетика та біотехнологія» та отримали дипломи за ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь;
- Аспірантки кафедри Бобошко Олена та Фомаїді Світлана, показавши ґрунтовні знання, високу компетентність та обізнаність в межах своїх дисертаційних досліджень, були відзначені іменними дипломами ІІ та І ступеня у конкурсі на кращу усну доповідь.

ThePlanetNeeds

Оцініть новину