rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

1  4  2  5

У ННЦ "Інститут біології" відбулись загальні збори (Конференція) мешканців гуртожитку №9, на якій був заслуханий та визнаний задовільним звіт про роботу за 2014-2016 рр. голови Студентської ради, студента 2 курсу ОР "магістр" Савчука Івана.
На Конференції свою передвиборчу програму кандидата на посаду голови Студради гуртожитку №9 представив студент 3 курсу ОР "бакалавр" Семенюк Дмитро.
Висловлюємо щиру подяку Савчуку Івану та команді Студентської ради гуртожитку №9 за плідну працю, зачний внесок у розвиток і покращення житлово-побутових умов проживання студентів у гуртожитку №9!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]