Grafik zymovoy sesii 2017-2018

1  4  2  5

У ННЦ "Інститут біології" відбулись загальні збори (Конференція) мешканців гуртожитку №9, на якій був заслуханий та визнаний задовільним звіт про роботу за 2014-2016 рр. голови Студентської ради, студента 2 курсу ОР "магістр" Савчука Івана.
На Конференції свою передвиборчу програму кандидата на посаду голови Студради гуртожитку №9 представив студент 3 курсу ОР "бакалавр" Семенюк Дмитро.
Висловлюємо щиру подяку Савчуку Івану та команді Студентської ради гуртожитку №9 за плідну працю, зачний внесок у розвиток і покращення житлово-побутових умов проживання студентів у гуртожитку №9!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]