Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
4
4
дн.
1
1
8
8
год.
2
2
2
2
хв.
2
2
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

КОНФЕРЕНЦІЇ
ННЦ "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ"

2015 рік

 

VIІI Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси» з 12 по 14 вересня 2016 м. Київ

Оргкомітет VIІI Міжнародної конференції "Біоресурси та віруси"
щиро запрошує Вас взяти участь у роботі конференції,
що відбудеться в місті Києві 12-14 вересня 2016 року

“Біоресурси та віруси” — це один із найбільших в Cхідній Європі форумів для обговорення актуальних проблем загальної, молекулярної, медичної, ветеринарної та фітовірусології, екології вірусів, біобезпеки при виникненні нових пандемій. Конференція широко відома за кордоном, підтвердженням чого є регулярна участь в її роботі науковців з Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Угорщини, Німеччини, Англії. Активними учасниками конференції традиційно є студенти та аспіранти біологічних дисциплін, для яких це чудова можливість презентувати результати власних досліджень на найвищому рівні. За результатами роботи конференції буде видано збірник тез англійською та українською мовами, обрані статті увійдуть до спеціального випуску наукового періодичного видання «Вісник Київського університету імені Тараса Шевченка», який входить до переліку фахових видань ВАК. Інформаційний лист з більш детальною інформацією щодо конференції буде надіслано у січні 2016 р. З повагою, Організаційний комітет.

8 Міжнародна конференція "Біоресурси та віруси"


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Конференція "Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам'ятних вікових дерев"

ramka dub2 1250x850

ramka dub 646x850

22-25 жовтня 2015 року відбулася II науково-практична конференція "Істооричні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам'ятних вікових дерев" на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного історико-культурного заповідника "Чигирин", Державного дендрологічного парку "Олександрія" НАН України.

Співробітники кафедри фізіології та екології рослин (проф. Таран Н.Ю., зав.навч. лаб. к.б.н. Смоля А.Л., доц. Капустян А.В.) також активно долучилися до участі у роботі конференції: підготували доповідь на пленарному засіданні та взяли участь у тренінгах біля багатовікових історичних дерев та їх обстеженнях із застосуванням новітніх методів.

Були розглянуті сучасні світові тенденції та технології збереження багатовікових дерев, правові аспекти охорони таких дерев, використання їх для розвитку туризму та в якості об'єктів історико-культурної спадщини.

Також були презентовані надзвичайно інформативні, сучасні тренінги та майстер-класи із збереження та обстеження стану вікових дерев. Так були проведені обстеження багатовікових дубів, що зростають на території НУБіП України, вікової сосни чорної у Державному дендрологічному парку "Олександрія", 1000-літнього Дуба Максима Залізняка, що зростає в урочищі "Холодний Яр".

Спеціально запрошені спеціалісти з Польщі, такі як Президент Федерації Арбористів Польщі W. Grygierczyk, Dr.inz. Edita Roslon-Szerynska, K. Rokita, P. Zolkiewski поділилися досвідом роботи в цій галузі та провели томографічне обстеження дерев за допомогою сучасного томографа дзеркального PICUS-3. Українські арбористи встановили декілька систем еластичних канатів "Кобра" на вікових деревах для запобігання розчахнення крони.
Фотозвіт Конференції. 


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Кафедра мікробіології та загальної імунології запрошує взяти участь у II Міжнародній науковій конференції

 II Міжнародна наукова конференція

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній науковій конференції:
"Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в XXI столітті".
Конференція відбудеться в Києві, 14 - 15 квітня 2016 року
на базі кафедри мікробіології та загальної імунології
ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Будемо раді зустрічі!
З повагою, Оргкомітет конференції
Подробиці на сайті конференції.


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Х Міжнародна конференція молодих науковців "Біологія: від молекули до біосфери"

customLogo

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО
БІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХНУ ім. В.Н. КАРАЗІНА

Запрошує Вас взяти участь у роботі X Міжнародної конференції молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», яка відбудеться у Харкові 2 – 4 грудня 2015 року. Організатори конференції: Біологічний факультет та Студентське наукове товариство Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці (віком до 35 років), які проводять дослідження у різних галузях біології (включно з біомедициною та екологією), а також проводять розробки у галузі біологічної освіти. Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з двох форм представлення своїх матеріалів: 1) усна доповідь, 2) стендова доповідь. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
УВАГА:  до 23 жовтня 2015 р. на електронну адресу конференції molecule_biosphere@ukr.net необхідно надіслати заявку, електронну версію тез та скан квитанції про сплату (в одному листі вкладеними файлами).Оцініть конференцію  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Міжнародна наукова конференція «Інтродукція рослин, збереження та збагачення біорізноманіття в ботанічних садах та дендропарках»

Присвячена  80-річчю з дня заснування
Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України

15 вересня 2015 року, у роботі конференції та у заходах присвячених 80-річчю з дня заснування Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України взяли участь представники ботанічних садів та дендрологічних парків України, а також співробітники та студенти кафедри фізіології та екології рослин.
Зі святом Голову Ради ботанічних садів і дендропарків України, Почесного директора НБС ім.. М.М.Гришка НАН України, чл.-кор. НАН України Т.М. Черевченко, Директора НБС чл.-кор. НАН України Н.В. Заїменко та всіх співробітників саду привітали зав. навчальної лабораторії к.б.н. Смоля А.Л. та доц. Шпагін В.Ф. Пам’ятний подарунок - картину «Сад троянд», написала студентка 1-го курсу магістратури Анастасія Ревуцька. Студенти 2-го курсу магістратури, відвідали презентацію нових колекційно-експозиційних ділянок «Сад Тибетської природи і культури», «Сад ароматів», «Французький город», «Сад каменів». Отримані знання вони зможуть використовувати при вивченні с\к «Фізіолого-екологічні основи декоративного садівництва».

 Foto 1  Foto 2
Foto 3 Foto 4

 


Оцініть новину
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1International Symposium Ion channels trimming the brain

International Symposium Ion channels trimming the brain

Шановні колеги!
Українське товариство нейронаук проводить Міжнародний симпозіум "Ion
channels trimming the brain". З програмою можна ознайомитися на сайті:
http://usn.org.ua/conf15/
Терміни: 24-26 вересня 2015 року.
Місце проведення: Інститут фізіології імені О.О.Богомольця
Вхід вільний. Запрошуються усі бажаючі.


Оцініть новину
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Міжнародна науково-практична конференція NANO-2015

Міжнародна науково-практична конференція NANO-2015

Наші співробітники взяли участь у роботі
ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції
Нанотехнології та наноматеріали (NANO-2015)

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція Нанотехнології та наноматеріали (NANO-2015), що проходила у м. Львів 26-29 серпня, стала фаховим майданчиком для широкого кола науковців (фізиків, хіміків, біологів). На конференції науковці обмінювалися сучасними науковими розробками та обговорювали шляхи їхнього прикладного використання у різноманітних галузях народного господарства.
Науковці ННЦ «Інститут біології» також представили свої розробки. Професор Таран Н.Ю. та старший науковий співробітник НДЛ «Фізіологічних основ продуктивності рослин» Волкогон М.В. виступили з доповідями, в яких оцінили вплив наночасток металів на рослинні об’єкти. Докторант Михайленко О. (н.к. - проф. Прилуцький Ю.) та аспірант кафедри цитології, гістології та біології розвитку Калиновський В. брали участь у роботі постерної секції. Розробки наших фахівців викликали зацікавленість та гарячі дискусії.

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.