Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
2
2
год.
4
4
7
7
хв.
4
4
6
6
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

КОНФЕРЕНЦІЇ
ННЦ "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

III Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

 RMV logo  naukoviy park gerb knu

 

З нагоди Міжнародного дня науки 2016 року 
в рамках Фестивалю інновацій 
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошуємо Вас взяти участь у

III Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених
«Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 17–18 листопада 2016 року

Мета заходу: обмін досвідом між вченими для вирішення актуальних проблем сучасної науки; висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів; налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.
До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Для участі в роботі конференції необхідно

до 1 листопада 2016 р.

online registration

заповнити Google-форму про участь у заході
та надіслати тези доповіді (2 повні сторінки) – на електронну пошту оргкомітету unitedbyscience@gmail.com

Детальну інформацію можна знайти в інформаційному листі

З повагою, голова Ради молодих вчених
ННЦ «Інститут біології» О.Є. Смірнов


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1  VIІI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БІОРЕСУРСИ ТА ВІРУСИ» З 12 ПО 14 ВЕРЕСНЯ 2016

VIІI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БІОРЕСУРСИ ТА ВІРУСИ» З 12 ПО 14 ВЕРЕСНЯ 2016 М. КИЇВ

 

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ів)]Конференція мешканців гуртожитку №9

    3
 1  4  2  5

У ННЦ "Інститут біології" відбулись загальні збори (Конференція) мешканців гуртожитку №9, на якій був заслуханий та визнаний задовільним звіт про роботу за 2014-2016 рр. голови Студентської ради, студента 2 курсу ОР "магістр" Савчука Івана.
На Конференції свою передвиборчу програму кандидата на посаду голови Студради гуртожитку №9 представив студент 3 курсу ОР "бакалавр" Семенюк Дмитро.
Висловлюємо щиру подяку Савчуку Івану та команді Студентської ради гуртожитку №9 за плідну працю, зачний внесок у розвиток і покращення житлово-побутових умов проживання студентів у гуртожитку №9!


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]IV Міжнародна конференція "Рідкісні рослини і гриби України та прилеглих території: реалізація природоохороних стратегій"

IV Міжнародна конференція Рідкісні рослини і гриби України та прилеглих території:  реалізація природоохороних стратегій

Реєстрація учасників відбуватиметься 16 травня з 8:30 до 17:00 і 17 травня 8:30 до 9:30
за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 1,
адміністративний корпус Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна КНУ
Під час реєстрації Вам буде видано робочі матеріали та детальну програму конференції
Подробиці на сайті конференції


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]Квітневі здобутки ФЕР: купа дипломів!

Переможці XIV Міжнародної наукової конференції  студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2016: БІОЛОГІЯ»

XIV Міжнародна наукова конференція
студентів, аспірантів та молодих вчених
«Шевченківська весна – 2016: БІОЛОГІЯ»
Київ, ННЦ «Інститут біології»

У роботі конференції взяли участь
11 молодих дослідників-фітофізіологів.
Іменні дипломи здобули:
• Студент 4 курсу Голубенко Андрій – ІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь.
• Студентка 3 курсу Корчевська Вікторія – ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь.
• Студентка 1 курсу магістратури Гречишкіна Світлана – ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь

XIІ Міжнародна наукова конференція «Молодь і поступ біології»
 Львівський національний університет ім.Івана Франка

Univer Lviv

 В роботі конференції взяли участь 7 представників
кафедри фізіології та екології рослин!
Відмічені дипломами:

 - Студентка 2 курсу Сметана Євгенія, обравши своєю майбутньою спеціальністю фізіологію рослин, вразила вельмишановне журі демонстрацією професійних знань високого рівня та отримала диплом за ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь;
- Студентки 4 курсу Білан Вероніка та Олійник Марія гідно представили результати власних досліджень в області фітобіотехнологій та генетичних модифікацій рослинних організмів на секції «Генетика та біотехнологія» та отримали дипломи за ІІІ місце у конкурсі на кращу усну доповідь;
- Аспірантки кафедри Бобошко Олена та Фомаїді Світлана, показавши ґрунтовні знання, високу компетентність та обізнаність в межах своїх дисертаційних досліджень, були відзначені іменними дипломами ІІ та І ступеня у конкурсі на кращу усну доповідь.

ThePlanetNeedsОцініть новину
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]  Загальні збори (конференція) студентів ННЦ "Інститут біології"

stud sbory

minion


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]VIІI Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси» з 12 по 14 вересня 2016 м. Київ

Оргкомітет VIІI Міжнародної конференції "Біоресурси та віруси"
щиро запрошує Вас взяти участь у роботі конференції,
що відбудеться в місті Києві 12-14 вересня 2016 року

“Біоресурси та віруси” — це один із найбільших в Cхідній Європі форумів для обговорення актуальних проблем загальної, молекулярної, медичної, ветеринарної та фітовірусології, екології вірусів, біобезпеки при виникненні нових пандемій. Конференція широко відома за кордоном, підтвердженням чого є регулярна участь в її роботі науковців з Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Угорщини, Німеччини, Англії. Активними учасниками конференції традиційно є студенти та аспіранти біологічних дисциплін, для яких це чудова можливість презентувати результати власних досліджень на найвищому рівні. За результатами роботи конференції буде видано збірник тез англійською та українською мовами, обрані статті увійдуть до спеціального випуску наукового періодичного видання «Вісник Київського університету імені Тараса Шевченка», який входить до переліку фахових видань ВАК. Інформаційний лист з більш детальною інформацією щодо конференції буде надіслано у січні 2016 р. З повагою, Організаційний комітет.

8 Міжнародна конференція "Біоресурси та віруси"


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Конференція "Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам'ятних вікових дерев"

ramka dub2 1250x850

ramka dub 646x850

22-25 жовтня 2015 року відбулася II науково-практична конференція "Істооричні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам'ятних вікових дерев" на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного історико-культурного заповідника "Чигирин", Державного дендрологічного парку "Олександрія" НАН України.

Співробітники кафедри фізіології та екології рослин (проф. Таран Н.Ю., зав.навч. лаб. к.б.н. Смоля А.Л., доц. Капустян А.В.) також активно долучилися до участі у роботі конференції: підготували доповідь на пленарному засіданні та взяли участь у тренінгах біля багатовікових історичних дерев та їх обстеженнях із застосуванням новітніх методів.

Були розглянуті сучасні світові тенденції та технології збереження багатовікових дерев, правові аспекти охорони таких дерев, використання їх для розвитку туризму та в якості об'єктів історико-культурної спадщини.

Також були презентовані надзвичайно інформативні, сучасні тренінги та майстер-класи із збереження та обстеження стану вікових дерев. Так були проведені обстеження багатовікових дубів, що зростають на території НУБіП України, вікової сосни чорної у Державному дендрологічному парку "Олександрія", 1000-літнього Дуба Максима Залізняка, що зростає в урочищі "Холодний Яр".

Спеціально запрошені спеціалісти з Польщі, такі як Президент Федерації Арбористів Польщі W. Grygierczyk, Dr.inz. Edita Roslon-Szerynska, K. Rokita, P. Zolkiewski поділилися досвідом роботи в цій галузі та провели томографічне обстеження дерев за допомогою сучасного томографа дзеркального PICUS-3. Українські арбористи встановили декілька систем еластичних канатів "Кобра" на вікових деревах для запобігання розчахнення крони.
Фотозвіт Конференції. 


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]Кафедра мікробіології та загальної імунології запрошує взяти участь у II Міжнародній науковій конференції

 II Міжнародна наукова конференція

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній науковій конференції:
"Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в XXI столітті".
Конференція відбудеться в Києві, 14 - 15 квітня 2016 року
на базі кафедри мікробіології та загальної імунології
ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Будемо раді зустрічі!
З повагою, Оргкомітет конференції
Подробиці на сайті конференції.


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]Вітаємо студентів кафедри Біофізики з зайнятими призовими місцями на міжнародній конференції молодих вчених "Conference for Young Scientists 2015"

Вітаємо студентів кафедри Біофізики з зайнятими призовими місцями на міжнародній конференції молодих вчених "Conference for Young Scientists 2015"


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.