Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
1
1
год.
1
1
3
3
хв.
0
0
7
7
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Біотехнологія

«Біотехнологія» – це інтегральна наука, що виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук. Це єдина дисципліна, що поєднує фундаментальну й прикладну науку з виробництвом. Завданням біотехнології є використання комплексу фундаментальних , прикладних наук та технічних засобів, спрямованих на одержання та використання клітин мікроорганізмів, тварин і рослин, а також продуктів їх життєдіяльності: ферментів, амінокислот, вітамінів, антибіотиків та інш. 

Взаємодія біохімії, молекулярної біології, генетики, генної інженерії, мікробіології, хімії і хімічної технології в області проблемних питань біотехнології веде до створення нових біологічних агентів, вдосконалення керування біосинтезу, тощо. Сучасні біотехнологічні процеси базуються на методах рекомбінатних ДНК і на використанні іммобілізованих ферментів, клітин і клітинних органел.

Цей нормативний курс читають: Остапченко Людмила ІванівнаСавчук Олексій МиколайовичСиволоб Андрій Володимирович.

Детальніше...Біохімія

«Біохімія» - наука, що поєднує біологічну та органічну хімії та знайомить студентів з біологічними механізмами перетворення органічних компонентів клітин і тканин живих організмів. Вивчає реакції й особливості метаболізму багатьох органічних речовин, що входять до складу, або утворюються у тканинах організму. Тому вивчаючи біохімію, студент повинен звертати увагу на хімічні перетворення й біосинтез білків, нуклеїнових кислот, ліпідів, вуглеводів, роль ферментів та біологічних мембран у процесах анаболізму та катаболізму біоорганічних молекул.

Детальніше...Вступ до спеціальності "Біологія"

Профорієнтаційна дисципліна, метою викладання якої є ознайомлення з системою формування дослідників у галузі класичних біологічних дисциплін, розуміння задач підготовки біологів, головних положень біологічної науки та основ професійної майстерності.
Спецкурс читає: Остапченко Людмила Іванівна

Тести до нормативнивної навчальної дисципліни "Вступ до спеціальності"

Файли для завантаження
Access this URL (Testy_VDS_sait_2015.pdf)Testy_VDS_sait_2015.pdf332 kB733 завантажено

 Сподобался курс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.78 [9 Голоса (ів)]Вступ до університетських студій

Предметом навчальної дисципліни є традиції університетської освіти в Україні та світі, значення університетів у професійній підготовці кваліфікованих фахівців, історія Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Спецкурс читає: Остапченко Людмила ІванівнаХімія біоорганічна

«Хімія біоорганічна»  - вивчає складну структуру різних біомолекул, які виконують функцію будівельних блоків при утворенні біологічних структур та являються складовою частиною живих організмів. У ході вивчення  дисципліни наводиться та демонструється практичне застосування і значення окремих методів і понять у галузі науки та в інших сферах суспільної діяльності (медицина, молекулярна біологія, біотехнологія, генна інженерія). 

Детальніше...: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.