НОВИНИ ТОВАРИСТВА

Британське фізіологічне товариство присудило премію за найкращий проект у галузі «Наука про життя»

В конкурсі брали участь студенти магістри І року навчання з науковими роботами, в яких досліджували регуляторні механізми функціонування організму в нормі та за умов патології. Окрім наукової роботи основними критеріями оцінки претендентів були публікаційна активність та результати навчання в бакалавраті.

Переможцем конкурсу та лауреатом премії Британського фізіологічного товариства за найкращий проект у галузі «Наука про життя» стала Анастасія Кушнарьова студентка І курсу магістратури кафедри біохімії.

nauka pro jyttya

Pryvitannya Nauka pro jyttya

Вітаємо Анастасію з високою оцінкою її роботи і
бажаємо подальших успіхів на шляху наукового пізнання!

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

ЧЛЕНСТВО У PHYSIOLOGICAL SOCIETY
ДЛЯ СТУДЕНТІВ-БАКАЛАВРІВ

УВАГА! Членство у Physiological Society
для студентів-бакалаврів є безкоштовним

Як зареєструватися на сайті, дивись пошагову інструкцію

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити пошагову інструкцію. Формат .pdf)Завантажити пошагову інструкцію. Формат .pdf966 kB146 завантажено
Access this URL (Завантажити Презентацію. Формат .pdf)Завантажити Презентацію. Формат .pdf1745 kB134 завантажено

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [3 Голоса (ів)]

ПРЕМІЯ ВІД БРИТАНСЬКОГО
ФІЗІОЛОГІЧНОГО ТОВАРИСТВА
ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ В ГАЛУЗІ
«НАУКА ПРО ЖИТТЯ»

Logo Physiol Society award

На конкурс подаються наукові роботи,
в яких досліджували регуляторні механізми функціонування
організму в нормі та за умов патології

Переможець конкурсу отримає:
- премію у розмірі 100£;
- диплом переможця;

В конкурсі беруть участь студенти магістри І року навчання
за результатами бакалаврата

Для участі в конкурсі заповнені анкети (формат doc.)
надсилати електронною поштою на адресу gtolstanova@gmail.com
до 5 грудня 2016 року включно

В темі листа поставити “Undergraduate Prize”

Завантажити Анкету учасника

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Британське Фізіологічне товариство

ПРЕМІЯ ВІД БРИТАНСЬКОГО ФІЗІОЛОГІЧНОГО ТОВАРИСТВА

ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ В ГАЛУЗІ
«НАУКА ПРО ЖИТТЯ»

На конкурс подаються наукові роботи, в яких досліджували регуляторні механізми функціонування організму в нормі та за умов патології

Переможець конкурсу отримає:
- премію у розмірі 100£;
- диплом переможця;

В конкурсі беруть участь студенти магістри І року навчання за результатами бакалаврата.

Для участі в конкурсі заповнені анкети (формат doc.) надсилати ел. поштою на адресу gtolstanova@gmail.com
до 5 грудня 2015 року включно.
В темі листа поставити “Undergraduate Prize”

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Анкету на Конкурс. Формат .doc)Завантажити Анкету на Конкурс. Формат .doc40 kB149 завантажено
Access this URL (Завантажити умови Премії. Формат .doc)Завантажити умови Премії. Формат .doc212 kB156 завантажено