Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Архів новинУНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ. Презентація RUNOV SCHOOL
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ
Презентація RUNOV SCHOOL

RunovSchool

УВАГА!!!
ЦІКАВО!!! КОРИСНО!!!

УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИВЧЕННЯ
АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ:
час, гроші, мотивація

Ви вивчаєте англійську або німецьку? Довго та неефективно?
Завдяки інноваційній системі навчання RS UKRAINE (RUNOV SCHOOL) ви отримуєте глибокі знання і високий результат в безпрецедентно короткий термін.
Ми даруємо вам найцінніше - час!
Повний курс вивчення англійської / німецької мови триває всього 3-7,5 місяців замість декількох років.
Прямий шлях замість спіралі рівнів.
За обсягами і можливостями основний курс відповідає 6-10 стандартним рівням.
З нами ви не переплачуєте.
Повний курс від 0 до advanced коштує в кілька разів дешевше набагато менш результативних рівневих програм.
Інноваційні технології.
Технології запам'ятовування, методи підтримки пам'яті та технологи стимуляції непідготовленої розмовної мови.
Логічна система замість сотень правил.
Просто і логічно пояснюються навіть найскладніші граматичні явища!
Результатом навчання є можливість ГРАМОТНО ВИРАЗИТИ БУДЬ-ЯКУ ДУМКУ англійською або німецькою мовою, не обмежуючись мовними шаблонами і стандартними фразами.
Система шкіл вивчення іноземних мов RS UKRAINE (RUNOV SCHOOL) - серйозне ставлення до вас і ваших успіхів!

Презентація школи відбудеться
02 листопада (середа) о 14.00 в ауд. 212