Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Архів новинВсеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Konkurs stud rabot MON

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році” від 20.10.2016 р. на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» буде проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук відповідно до галузей знань – біологічні науки та екологія.

Захист наукових робіт відбудеться
22 листопада (вівторок)
у 212 аудиторії о 14.15

Увага учасники!!!