Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НавчанняПЕРЕЛІК ІСПИТІВ ТА ЗАЛІКІВ літньої сесії 2016-2017

Шановні студенти!
До переліку іспитів та заліків
були внесені деякі зміни, тому
пропонуємо вашій увазі
ОНОВЛЕНИЙ
перелік іспитів та заліків
на літню сесію 2016-2017

Perelik ispytiv ta zalikiv 2 sem 2016 2017

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити оновлений перелік. Формат .pdf)Завантажити оновлений перелік. Формат .pdf371 kB633 завантажено

Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 [5 Голоса (ів)]