Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

СТУДЕНТСЬКА РАДА ГУРТОЖИТКУ №9

Studmist 2

Студентська рада гуртожитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка є громадським органом самоврядування студентів та аспірантів і створюється у кожному гуртожитку для залучення його мешканців до проведення заходів, направлених на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, перепускного та санітарного режимів, проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації Університету щодо поселення та проживання студентів та аспірантів даного гуртожитку.
Офіційна група Студради в VK https://vk.com/studsovet9

Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.29 [7 Голоса (ів)]