Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Науковий співробітник
Кандидат біологічних наук
mail to: holubenko@yahoo.com
Сфера наукових інтересів: клональне мікророзмноження рослин, фізіологія морфогенезу рослин in vitro; куратор колекції рослин in vitro; куратор колекції родини Gentianaceae L.
Народилась 24.09.1972 р. у м. Києві

У 1994 році закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю „фізіологія”; у 2001 закінчила аспірантуру кафедри фізіології та екології рослин Київського університету імені Тараса Шевченка; у 2005 захистила дисертаційну роботу за темою „Морфогенез та особливості вегетативного розмноження видів роду Gentiana L. in vitro” на здобуття наукового ступеня канд. біол. наук за спеціальністю „фізіологія рослин”.

Член Українського Ботанічного Товариства
Відповідальний секретар Вісника КНУ імені Тараса Шевченка: „Інтродукція та збереження
рослинного різноманіття”.
У Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна працювала на посадах: 1997 – лаборант, 1998-2001 – аспірантка КНУ, 2001-2006 - м.н.с., з 2006 року – науковий співробітник.
Брала участь у роботі 7 конференцій.
Найбільш цікава з них у 2011 р. - 6th Planta Europa Conf. "Actions for Wild Plants", May 23 - 27, Krakow, Poland, 2011.
Опубліковано 21 наукову працю; за останніх 5 років - 11 (співавтор 2 монографій).
Основні публікації:

1. Голубенко А.В. Фізіологічні особливості спокою та проростання насіння деяких видів роду Gentiana L. // Видавничий центр „Київський університет”, Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка: „Інтродукція та збереження рослинного різноманіття”. – 2010. – Вип. 28. – С. 42-46.

2. Страшнюк Н.М., Кравець Н.Б., Конвалюк І.І., Твардовська М.О., Мельник В.М., Голубенко А.В. Введення в культуру in vitro рідкісного виду Українських Карпат Gentiana verna L. // Науковий вісник Ужгородського Університету. Сер. Біологія, Вип. 2, 2008. – С. 49-53.

3. Киричук Ю.С., Голубенко А.В. Вміст фотосинтетичних пігментів у різних груп рослин, вирощених в умовах культивування in vitro // Фактори експериментальної еволюції організмів: Зб. наук. пр. / Укр. т-во генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова; / За ред. М.В. Роїка. – К.: Логос, 2006. – Т. 3. – С. 468-473.