Сьогодення лабораторії Фармакології і експериментальної патології

Після реформування Науково-дослідного інституту фізіології у 2001 р. на базі відділу фізіології та фармакології травлення був створений відділ фармако-фізіології Науково-дослідного інституту фізіології імені академіка Петра Богача біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (завідувач доктор біологічних наук, професор Берегова Т.В.), а після реформування біологічного факультету у 2010 р. на основі відділу фармако-фізіології створена НДЛ «Фармакології і експериментальної патології» Відділення біологічних і біомедичних технологій ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На сьогодні у НДЛ працює 3 доктора та 5 кандидатів біологічних наук.