Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
5
5
9
9
хв.
0
0
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

МЕДИЦИНА

 ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

«МЕДИЦИНА»

(професійна кваліфікація – 222.1 Лікар
Другий освітній рівень «Магістр»
Денна форма навчання
Галузь знань 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність 222  «Медицина»
Наявні місця за кошти Державного бюджету

 foto3

У 2017 році в ННЦ «Інститут біології та медицини» розпочато набір студентів на нову освітню програму «Медицина». У нас Ви маєте можливість отримати якісну вищу освіту, яка визнається роботодавцями по всьому світу. Медичний сегмент українського ринку розвивається дуже стрімко: у базі державних програм охорони здоров’я велике значення має забезпечення населення якісними медичними послугами нового покоління. Тож попит на спеціалістів даної галузі має великі перспективи зростання як за кордоном, так і в Україні. Підготовка фахівців такого профілю вимагає сучасного обладнання, кваліфікованих викладачів, практичних занять та можливості для проведення самостійних досліджень, що в сукупності дозволить нашим студентам закінчити університет фахівцями високого рівня та стати конкурентоспроможними на ринку праці.

Ми співпрацюємо з багатьма науково-дослідними установами, серед яких:  Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Національний інститут раку МОЗ України, ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ДНУ "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" ДУС, ТОВ "СІ ЕС ДІ ХЕЛС КЕА", та багатьма іншими організаціями у сферах освітньої та наукової діяльності. 

УМОВИ ВСТУПУ

Умови вступу на освітню програму «Медицина» у 2017 році викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка  - детальніше

Умови вступу на освітню програму «Медицина» у 2018 році будуть викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка - слідкуйте за нашими оновленнями

 

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН  -  детальніше

 
КАР'ЄРНИЙ СТАРТ

 -  детальніше

 
Foto2

 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.