rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
grafik navch proc ZFN
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
 pytannya vidpovidi 1
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
6
6
4
4
дн.
1
1
2
2
год.
0
0
6
6
хв.
5
5
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Про напрям

Потреба у спеціалістах-екологах зумовлена загостренням екологічної кризи в Україні, що є результатом нераціонального, незбалансованого господарювання, виснаження природних ресурсів, бездумних промислових скидів, побутових забруднень тощо.
Кафедра екології та охорони навколишнього середовища здійснює підготовку спеціалістів-екологів, що має потужну наукову, навчально-методичну базу, набутий значний досвід в прикладних екологічних дослідженнях та природоохоронній роботі. На кафедрі створені всі умови для повноцінного навчання за вказаною спеціальністю. Співробітники і студенти приймають активну участь у проведенні фундаментальних та прикладних досліджень на території міст, заповідників України, ведуть громадську еколого-просвітницьку діяльність.
Напрям підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування»
Студенти напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» отримують необхідні знання для розрахунку, попередження та прогнозування антропогенних забруднень навколишнього середовища, методів очищення газових середовищ, промислових стоків, утилізація твердих відходів у хімічній, нафтохімічній, промисловість, на виробництвах будівельних матеріалів, а також на підприємствах енергетики, машинобудівної промисловості та споріднених з ними. В процесі навчання студенти проходять практичну підготовку з визначення граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин в біосфері на найсучаснішому апаратному та програмному забезпеченні.
Загальний обсяг навчальної програми — 240 кредитів ЄКТС, в т.ч.: модулі соціально-гуманітарного блоку — 39 кр., модулі фундаментальної, природничо-наукової та загальноекономічної підготовки — 99 кр., модулі професійної та практичної підготовки — 102 кр.

Студенти напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» отримують необхідні знання для розрахунку, попередження та прогнозування антропогенних забруднень навколишнього середовища, методів очищення газових середовищ, промислових стоків, утилізаціяї твердих відходів у хімічній, нафтохімічній, промисловість, на виробництвах будівельних матеріалів, а також на підприємствах енергетики, машинобудівної промисловості та споріднених з ними.
В процесі навчання студенти проходять практичну підготовку з визначення граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин в біосфері на найсучаснішому апаратному та програмному забезпеченні.
Загальний обсяг навчальної програми — 240 кредитів ECTC, в т.ч.: модулі соціально-гуманітарного блоку — 39 кредитів, модулі фундаментальної, природничо-наукової та загальноекономічної підготовки — 99 кредитів., модулі професійної та практичної підготовки — 102 кредитів.

Професійні профілі випускників з прикладами:

Об’єктами діяльності бакалавра за освітньо-професійним напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» є підприємства усіх галузей промисловості та науково-дослідних установ, де виникають потенційні загрози навколишньому середовищу та біосфері в цілому.
Випускник кафедри бере участь в експериментах, спостереженнях і вимірюваннях рівня забруднень навколишнього середовища; здійснює аналіз, узагальнює результати досліджень та приймає участь в опублікуванні.
Проводить професійне навчання працівників і професійну орієнтацію молоді у галузі охорони навколишнього середовища.Інформація про ЗНО

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті
Українського центру оцінювання якості освіти

 Перелік конкурсних предметів

(вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Бал*

Ваговий коефіцієнт

* Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі (на загальних підставах,поза конкурсом чи за співбесідою)

1. Українська мова та література

101 25% 

2. Біологія

125 40% 

3. Математика або географія

101 25% 


Інформація про ЗНО

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті
Українського центру оцінювання якості освіти

 Перелік конкурсних предметів

(вступних екзаменів, творчих конкурсів),
із зазначенням рівня складності

Мінімальна
кількість балів для допуску до участі в конкурсі
або зарахування на навчання поза
конкурсом, за співбесідою 

1. Українська мова та література
(базовий рівень)

125

2. Біологія

140

3. Географія

125


Екологія

Напрям підготовки Екологія

ННЦ «Інститут біології»
проводить набір студентів

за наступним напрямом підготовки:

ЕКОЛОГІЯ

Ekologi logo2 500x521

Освітній рівень: вища освіта
ОКР: бакалавр
Галузь знань: 0401 природничі науки
Напрям підготовки: 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо­користування»
Кваліфікація: бакалавр з екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування.
Ліцензійний обсяг: 50 осіб


: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.