rozklad zanyat 2017 2018
Schedule for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2017 data site small

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo

 

13 1

Лабораторна діагностика – один із пріоритетних напрямів медичної діяльності, який постійно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Без даних лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії. Від рівня достовірності лабораторних досліджень залежить прийняття лікарем рішень щодо профілактики, діагностики та лікування хворого. 

Лікар-лаборант - це фактично лікар-діагност, який займається клінічною лабораторною діагностикою.

5

Процес здійснення аналізів включає в себе багато етапів, від якості виконання яких залежить достовірність діагнозу. Крім того, бурхливий технологічний прогрес в галузі лабораторної діагностики (впровадження високотехнологічного обладнання, застосування методів клітинної та молекулярної діагностики) вимагає підготовки висококваліфікованих фахівців з поглибленими знаннями з біології, хімії, фізики та основ медицини, практичними навичками сучасних методів молекулярної біології, генетики.
Фахівець з лабораторної діагностики, який підготовлений в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, буде мати медичну освіту в поєднанні з сучасними знаннями методології лабораторної діагностики. Навчання буде здійснюватися на сучасному лабораторному обладнанні.

 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.