rozklad zanyat 2017 2018
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2017 data site small

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo

 

Специфіка роботи:
Лікар-лаборант займається не тільки лабораторними аналізами і оформленням їх результатів, але й бере участь у лікувальній та науковій діяльності відділення клініки або лікарні. Аналіз та систематизація отриманих даних також входить в обов'язки лікаря-лаборанта.
Робота лікаря-лаборанта додатково полягає також у апробації і впровадженні нових методик і реактивів лабораторної діагностики.
У підпорядкуванні у лікаря-лаборанта, як правило, знаходиться молодший медичний персонал: лаборанти, санітарки. Навчати їх роботі з приладами і реактивами, дотримуючись техніки безпеки на робочому місці, є складовою частиною роботи лікаря-лаборанта.

Лікар-лаборант зі спеціальності «Лабораторна діагностика» може працювати в установах державного та приватного сектору, а саме:
• поліклініках, лікарнях усіх рівнів від районних до обласних
• лабораторіях медичних ВУЗів, училищ та наукових установ;
• станціях переливання крові;
• центрах стандартизації і метрології;
• санітарно-епідеміологічній службі.

Лікар-лаборант зі спеціальності «Лабораторна діагностика» може працювати в лабораторіях наступного профілю:
- гістологічній та гістохімічній,
- клініко-діагностичній,
- біохімічній,
- бактеріологічній,
- вірусологічній,
- імунологічній,
- цитогенетичній,
- молекулярно-генетичній,
- санітарно-гігієнічній,
- лабораторії медичної паразитології
- скринінг-лабораторії.

На сьогодні є значний дефіцит фахівців з лабораторної діагностики, що підтверджується даними статистики кадрових ресурсів закладів охорони здоров’я МОЗ України. В середньому, укомплектованість лабораторної служби лікарями лаборантами становить 55% для м. Києва та Київської області і 70% для України. Станом на 2013 рік, середній вік лікаря лаборанта 50-55 років. Орієнтовна потреба регіону у таких спеціалістах складає 50-65 осіб на рік. В міру подальшого стрімкого розвитку науки та техніки потреба у вищеназваних фахівцях буде збільшуватись.

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.