Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
6
6
дн.
1
1
7
7
год.
2
2
4
4
хв.
1
1
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
«ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА»

 

(професійна кваліфікація – 3221 Лаборант «Медицина»)

Освітній рівень «Бакалавр»
Денна форма навчання
Галузь знань 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
Наявні місця
за кошти Державного бюджету

 Напрям Лабораторна діагностика

 

Лабораторна діагностика – один із пріоритетних напрямів медичної діяльності, який постійно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Без результатів лабораторних аналізів неможлива не лише постановка клінічного діагнозу, але й контроль над ефективністю та безпекою лікарської терапії. Від рівня достовірності лабораторних досліджень залежить прийняття лікарем рішень щодо діагностики, профілактики та лікування хворого.
Лікар-лаборант – це фактично лікар-діагност, який займається клінічною лабораторною діагностикою. Проведення аналізів включає в себе багато етапів, від якості виконання яких залежить достовірність діагнозу.

Бурхливий технологічний прогрес у галузі лабораторної діагностики (впровадження високотехнологічного обладнання, застосування методів клітинної та молекулярної діагностики тощо) вимагає сьогодні підготовки висококваліфікованих фахівців з поглибленими знаннями з біології, хімії, фізики та основ медицини, практичними навичками сучасних методів молекулярної біології та генетики.

Якщо Ви мрієте працювати в медичних установах, допомагати клініцистам вирішувати складні діагностичні задачі, зрозуміти як функціонує людський організм у нормі та які зміни відбуваються в ньому при розвитку певної патології, не лише ознайомитися із сучасними методами лабораторної діагностики, а й опанувати їх, то наш Інститут – саме те, що вам потрібно!

В Нашому Інституті викладають високопрофесійні викладачі, фахівці своєї справи, у яких ви зможете перейняти досвід наукової роботи та отримати підтримку і кваліфіковану допомогу в проведенні власних досліджень. Обсяг знань, отриманих в Інституті, набутий досвід наукової і науково-практичної роботи дозволить нашим випускникам стати фахівцями високого рівня та отримати гідну роботу.
Випускники ННЦ «Інститут біології та медицини» завжди є конкурентоспроможними на ринку праці як в Україні, так і поза її межами.

 

УМОВИ ВСТУПУ

Умови вступу на освітню програму «Лабораторна діагностика» у 2017 році викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка - детальніше

Умови вступу на освітню програму «Лабораторна діагностика» у 2018 році будуть викладені в Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка - слідкуйте за нашими оновленнями 

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

 

детальніше

 

КАР'ЄРНИЙ СТАРТ

детальніше

 

image004

 

 

 

 

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.