Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
7
7
год.
0
0
6
6
хв.
1
1
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Музей природи

Музей природи Канівського природного заповідника був заснований в 1969 році. Це культурно-просвітній заклад, який містить цікаву та містовну інформацію про рослинний і тваринний світ як самого заповідника, так і в цілому регіону.Музей природи

Музей природиВ музеї є відділи зоології, ботаніки, палеонтології, лісовий відділ, відділи археології та екології. У відділі палентології можна довідатись про доісторичне минуле нашого краю, побачити рештки тих тварин, які населяли нашу територію в давні геологічні епохи, десятки, а то й сотні мільйонів років тому, коли тут був теплий клімат, а наш район був покритий морем, про що свідчать чисельні залишки морських тварин Мезозойської ери та тварин, що мешкали в часи переважання більш суворих — післяльодовикових періодів, за часів антропогену.

Відділ археології дає нам уявлення про давнє історичне минуле нашого краю, про людей, які проживали на цій території в сиву давнину, починаючи ще з часів Кам’яного віку. На території заповідника виявлено декілька пам’яток археології: Мале та Велике Скіфські городища — датовані IV століттям до нашої ери; поселення полян — VIII-XII ст.. н.е.; та городище міста-фортеці Родень (VIII-XIII ст.. н.е.) відкрите в процесі систематичних археологічних досліджень пагорба Княжа Гора Миколою Біляшівським Музей природи в 1891-1892 роках. Відвідувачі археологічного відділу мають змогу ознайомитись з експонатами, що ілюструють ці археологічні часи.

Відділи дендрології (лісовий відділ) та ботаніки знайомлять відвідувачів з флористичним різноманіттям заповідника та регіону. Можна ознайомитись не лише з рідкісними видами рослин, що зростають на території заповідника а й побачити колекції типових рослин регіону.

І дітям, і дорослим надзвичайно цікаво відвідати зоологічний відділ музею. Можна досить довго блукати лісом так і не побачивши переважної більшості тварин, що мешкають в ньому, а ось у музеї у формі колекцій та чучел вони зібрані разом.

Музей природи є оригінальним в своєму роді. Музей природиМаючи в експозиції матеріальні свідчення давніх геологічних епох та різноманітні колекції сучасної флори та фауни, він представляє інтерес як для науковця так і для широкого кола відвідувачів, включаючи школярів.

В музеї зібрано близько двохМузей природи тисяч експонатів. Сам будинок музею є меморіальним. Побудований на місці колишнього будинку, що належав відомому українсько¬му вченому-археологу академіку Біляшівському М.Ф. Тут побувало багато відомих діячів культури, мистецтва і науки, чиї імена знають не тільки в нашій країні, але і за її межами. Серед них М. Грушевський, І.Нечуй-Левицький, О. Пчілка, М.Лисенко, М. Старицький, Сулержицький, Є. Вахтангов та багато інших.

Влітку в музеї буває багато відвідувачів, серед них студенти Київського національного університету, які проходять учбову практику на території заповідника.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.