Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Безруков Володимир Федорович

Контактний телефон 044 522-39-95

mail to: bvf@univ.kiev.ua
Наукові інтереси: генетика кількісних ознак; популяційна генетика; нестабільність геному
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: «Генетика»
Дисципліни вільного вибору студента: «Геноміка»«Генетика популяції»«Аналітична генетика»«Генетика інтелекту»

Освіта:
Закінчив біологічний факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка у 1980.
Місце роботи:
Після закінчення аспірантури працює на кафедрі загальної та молекулярної генетики, з 1984 – у якості викладача.
Громадська діяльність:
Голова журі Всеукраїнської олімпіади з екології
Член міжнародного журі олімпіад INEPO та INEPO-EUROASIA
Член журі Всеукраїнської олімпіади з біології
Член журі біологічного турніру
Основні публікації:
Книги:
1. Генетика / А.В. Сиволоб, С.Р. Рушковський, С.С. Кир’яченко та ін.; за ред. А.В.Сиволоба, – К. : Видавничо-поліграфічний центр “Київський університет“, 2008, 320 с.

2. Загальна та молекулярна генетика. Практикум / С.В. Демидов, В.Ф. Безруков, І.А. Козерецька, А.В. Сиволоб, С.Р. Рушковський, Л.М. Лазаренко, Топчій Н.М. – К. : Фітосоціоцентр, 2005, 259 с.

3. Загальна і молекулярна генетика: Практикум / Храпунов С.М.,Безруков В.Ф.,Голда Д.М.,Демідов С.В.,Зуй В.Д.,Павленко Л.М.,Рубашевський Є.Л.- Київ, Вища школа 1995 280 с.

Статті:
1. Безруков В.Ф. Геном // Енциклопедія сучасної України. Київ, Інститут ециклопедичних досліджень НАН України 2006 5 466-467 г

2. Kursa M. Bezrukov V.F. Health status in an Antarctic top predator: Micronuclei frequency and white blood cell count in the South Polar Skua (Catharacta maccormicki) // Polarforschung, 2007, Vol. 77, #1, p. 1 – 5

3. Безруков В.Ф.Гетерозиготность, генотипическая гетерогенность и количественные признаки в популяции // Журн. Общ. Биол. 1994. 55. 440-458.

4. Безруков В.Ф. Группы крови АВ0 как генетические маркеры количественных признаков у человека. // Цитология и генетика. 2000. 34. 6. 65-72.

5. Bezrukov V., Lazarenko L. Environmental impact on age-related dynamics of karyotypical instability in plants // Mutation Research 2002. 520. 38384. 113-118.