Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
4
4
3
3
хв.
5
5
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Наукові напрямки

Наукові дослідження, в яких беруть участь викладачі та аспіранти кафедри у тісній взаємодії з лабораторією «Молекулярної біології та генетики»  та академічними науковими установами, проводяться у наступних основних напрямках: молекулярна організація хроматину та механізми білково-нуклеїнових взаємодій у його складі (А.В.Сиволоб); топологічна організація ДНК в ядрах клітин (А.В.Сиволоб, К.С.Афанасьєва); популяційна та екологічна генетика дрозофіл, генетичні закономірності процесів розвитку крила у дрозофіли, мобільні елементи дрозофіли та її ендосімбіотичні бактерії (І.А.Козерецька, О.В.Проценко, С.В. Серга); хромосомна нестабільність в клітинах людини в нормі і при онкопатології (С.В.Демидов, С.Р.Рушковський, К.С.Афанасьєва); імуногенетика (С.В.Демидов); дестабілізація ядерного та мітохондріального геномів на початкових етапах канцерогенезу (з використаняім як модельного об'єкту дріжджів Saccharomyces cerevisiae), вивчення механізмів ефекту «свідка» (bystander effect) при сокультивуванні клітин дріжджів та лімфоцитів людини (С.Р.Рушковський). До наукової роботи залучаються студенти кафедри генетики. Результати наукової роботи систематично друкуються у фахових наукових виданнях і доповідаються на міжнародних та вітчизняних наукових форумах.

Науковцями кафедри отримано важливі результати щодо молекулярних механізмів конформаційної рухливості нуклеосом, описано нові крилові мутації дрозофіли, систематично проводиться генетичний моніторинг популяцій дрозофіл України, розроблено новий кінетичний підхід в кометному електрофорезі ізольованих клітин, нові методи імунокорекції. На кафедрі створено колекцію ліній дрозофіл, яка використовується як у наукових дослідженнях, так і в учбовому процесі.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.