Grafik zymovoy sesii 2017-2018

ІІІ Міжнародна конференція «Дрозофіла в експериментальній біології та генетиці»

11-16 травня в Канівському природному заповіднику ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету було проведено Міжнародну конференцію «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології».Конференції оцінила сучасний стан генетичних та молекулярно-біологічних досліджень на одному з найважливіших модельних об’єктів – дрозофілі, а також перспективи цих досліджень у найближчому майбутньому. Не менш важливим завданням конференції був розвиток контактів між генетиками Росії та України.