Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
5
5
0
0
хв.
1
1
8
8
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ГЕНЕТИКА

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ
КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОЇ ТА МОЛЕКУЛЯРНОЇ ГЕНЕТИКИ 

НА 2015-2016 н.р.

Генетика поведінки та інтелекту

Дисципліну читає – доц. Безруков В.Ф.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених аналізу проявів мінливості та особливостей спадкування ознак пов’язаних з поведінкою та інтелектом. Розглянуто поведінку та прояви інтелекту в нормі, при відхиленнях від норми та різноманітних порушеннях емоційної сфери та інтелекту.
Мета дисципліни - ознайомити студентів з сучасним станом досліджень у галузі генетики поведінки та інтелекту та методичними підходами до вивчення генетичних основ поведінки та інтелекту.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Генетичні основи еволюції вищих організмів

Дисципліну читає – проф., д.б.н.,Межжерін С.В.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених загальним уявленням про генетичні механізми еволюції. Надається загальне уявлення про генетичні механізми еволюції як безперервний спрямований процес історичного розвитку живого, про закономірні зміни характеру генетичних процесів і механізмів, що пов’язані з еволюційно-генетичною спеціалізацією та розглядається роль генетичних факторів еволюції і особливостей генетичного апарату у порівняльному плані.
Мета дисципліни - ознайомлення студентів із сучасними проблемами та досягненнями еволюційної генетики та різноманітними питаннями, що пов’язані з цією проблематикою.

Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Клітинна та генетична інженерія

Дисципліну читає – чл. – кор. НАН України Ємець А. І.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених вивченню сучасних методів клітинної та генетичної інженерії з метою створення рослинних систем з новими корисними ознаками. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих методів в біотехнології.
Мета дисципліни - ознайомити студентів з базовими поняттями та сучасними методами клітинної та генетичної інженерії: клонуванням генів, з типами векторних конструкцій, з отриманням та аналізом генетично модифікованих організмів (конструювання генетичних векторів для трансформації, пряме та опосередковане введення чужорідної ДНК в клітини, селекція трансформованих ліній та методи аналізу трансгенів, застосування генетично модифікованих організмів); методами культивування рослинних об'єктів in vitro (культури недиференційованих клітин та органів); соматичною гібридизацією рослин; перевагами та недоліками застосування продуктів генетичної та клітинної інженерії.

Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]Медична генетика

Дисципліну читає: д.б.н., ст.н.с. Телегєєв Г.Д.

Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Курс охоплює вивчення особливостей спадкування та мінливості патологічних ознак людини. Розглядаються класифікація спадкових хвороб, молекулярні механізми патологічних станів при прояві хромосомних та генних спадкових хвороб. Особлива увага приділяється спадкуванню багатофакторних хвороб людини, спадковій схильності до «спорадичних» хвороб (онкологічних, психічних, хвороб серцево-судинної системи та ін.). Обговорюються принципи та підходи в профілактиці та лікуванні спадкових хвороб, соціальні та етичні аспекти медичної генетики.
Мета дисципліни – ознайомити студентів із сучасними досягненнями та актуальними проблемами клінічної генетики.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Філогенетика

Дисципліну читає – ас. Серга С.В.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Курс складається з розділів, присвячених філогенетичному аналізу як сучасному підходу до вирішення генетичних проблем. Розглянуто концепцію молекулярної еволюції, основні етапи філогенетичного аналізу, методи філогенетичних побудов та аналізу філогенії, гіпотезу молекулярного годинника та її застосування, окремі аспекти молекулярної систематики організмів. Особлива увага приділяється оволодінню методиками філогенетичних реконструкцій з використанням різних комп’ютерних програм.
Мета дисципліни - ознайомити студентів із сучасними підходами до філогенетичного аналізу та уявленнями про молекулярну еволюцію.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Фармакогенетика

Дисципліну читає – доц.Рушковський С.Р.,
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Дисципліна вивчає генетично детерміновану мінливість, яка проявляється виключно як ефект впливу лікарських препаратів. Розглядаються загальні відомості про фармакокінетику та фармакодинаміку ліків, причини індивідуальної чутливості до препаратів, генетичні варіанти систем транспорту та метаболізму лікарських препаратів та їх фармакогенетична роль, фармакологічні аспекти генетичних варіантів молекул мішеней лікарських препаратів. Обговорюються проблеми призначення індивідуальних схем лікарської терапії в залежності від генотипу хворого.
Мета дисципліни - ознайомити студентів із сучасним станом досліджень у галузі фармакогенетики та фармакогеноміки.


Оцініть дисципліну
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.