Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
4
4
3
3
хв.
1
1
7
7
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
БІОЛОГІЯ КЛІТИНИ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ
КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОЇ ТА МОЛЕКУЛЯРНОЇ ГЕНЕТИКИ
НА 2015-2016 н.р.

Біонаноструктурні технології

Дисципліну читає – к.б.н., ст.н.с. Пірко Я.В., к.б.н. Пірко Н.М.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених вивченню нанобіотехнології – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу наноструктурних матеріалів та їх подальшого використання у біології та медицині.
Мета дисципліни – ознайомити студентів з сучасними методами та підходами нанобіотехнології для створення наноприладів, вивчення біологічних систем, а також використання наночипів і нанороботів у медицині.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Біотехнологія рекомбінантного ДНК

Дисципліну читає – чл.- кор. НАН України Ємець А. І.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Курс складається з розділів, присвячених вивченню сучасних методів генетичної інженерії та синтетичної біології з метою створення ліній з новими корисними ознаками, нових синтетичних організмів та їх компонентів, здійснювати молекулярне клонування генів. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і принципи окремих методів в біотехнології.
Мета дисципліни – ознайомити студентів з базовими поняттями та сучасними біотехнологіями рекомбінантних ДНК: основні завдання біотехнології; молекулярне клонування генів, типи векторних конструкцій, отримання та аналіз генетично модифікованих організмів (конструювання генетичних векторів для трансформації, пряме та опосередковане введення чужорідної ДНК в клітини, селекція трансформованих ліній та методи аналізу трансгенів, застосування генетично модифікованих організмів); сучасними підходами в редагуванні геному та синтетичній біології (створення нових організмів).


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Міжклітинна сигналізація

Дисципліну читає  – к.б.н. Ісаєнков С.В.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених вивченню загальних принципів організації міжклітинної сигналізації, основних структурних особливостей клітинних рецепторів та сигнальних молекул, принципів та механізмів організації сигнальних шляхів у клітині та комплексу біохімічних факторів, що забезпечують адекватну клітинну відповідь на дію різноманітних стимулів та подразників. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих сигнальних процесів та застосування їх у сучасній біотехнології, фармакології та медицині.
Мета дисципліни - ознайомити студентів із загальними принципами сигнальних процесів, фізіологічними, структурними та біохімічними особливостями передачі сигналу, основними типами рецепторів клітин та особливостями сигнальних механізмів у рослин.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Молекулярні та клітинні механізми онтогенезу

Дисципліну читає – чл.-кор. НАН України Ємець А. І.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Курс охоплює вивчення загальних принципів розвитку організмів, основних молекулярних та структурних особливостей організації геномних послідовностей під час розвитку, певних механізмів, залучених до росту, морфогенезу та диференціації, ролі окремих білків, що забезпечують адекватну клітинну відповідь на дію різноманітних ендогенних чинників (фітогормонів) та факторів навколишнього середовища, пластичність адаптації організмів до дії екзогенних факторів на молекулярному та клітинному рівні. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих сигнальних процесів та застосування їх у сучасній біотехнології, фармакології, тощо.
Мета дисципліни - ознайомити студентів із загальними принципами біології розвитку тварин та рослин, молекулярними, структурними та біохімічними особливостями внутрішньоклітинних детермінантів диференційованих та недиференційованих клітин, особливостями організації геному під час розвитку організмів, роллю цитоскелетних структур в процесах росту, морфогенезу та диференціації клітин, особливостями молекулярної та клітинної відповіді рослинних організмів на різного роду ендогенних та екзогенних.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Основи і застосування молекулярного моделювання

Дисципліну читає – к.б.н., ст.н.с. Карпов П.А.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 3 змістовні модулі та 3 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Курс складається з розділів, присвячених вивченню та здійсненню аналізу постгеномних досліджень та інформації про первинну і просторову структуру білків і нуклеїнових кислот, вивченню основних баз даних, спеціалізованого програмного забезпечення, основних методів від парного та множинного вирівнювання та визначення доменної структури до філогенетичних досліджень.
Мета дисципліни - ознайомлення і навчання студентів на професійному рівні володінню сучасними web-ресурсами, базами даних, методами та інструментами біоінформатики (in silico) і їх використанню в геномних і протеомних дослідженнях.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]Структура та функції цитоскелету

Дисципліну читають – акад. Блюм Я.Б., к.б.н. Литвин Д.І.
Дана дисципліна викладається в обсязі – 150 год. У курсі передбачено 2 змістовні модулі та 2 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна іспитом.
Курс є базовим для вивчення інших дисциплін спеціалізації, він складається з розділів присвячених вивченню функціонування рослинних та тваринних організмів на молекулярному, клітинному, тканинному рівнях та на рівні цілісного організму. Також у курсі розглядаються біохімічні процеси, що відбуваються під час росту та диференціації клітин. У ході вивчення дисципліни обов’язково наводиться інформація щодо практичного застосування знань про функції нуклео- та цитоскелету клітини у клітинній біології та біотехнології.
Мета дисципліни - ознайомити студентів із скелетними структурами клітин як універсальними утвореннями. Надати інформацію стосовно нуклеоскелету та основних цитоскелетних структур: мікротрубочки, актинові філаменти, проміжні філаменти і мікротрабекули.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.