Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
0
0
год.
5
5
7
7
хв.
3
3
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

VIII Міжнародна конференція "Біоресурси та віруси" 12-14 вересня 2016 року

 8 konference Bioresurs virus  
B&V2016final

Про 8-му Міжнародну конференцію «Біоресурси і віруси»

12-14 вересня у місті Києві на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології» традиційно, вже у восьмий раз, відбулась Міжнародна конференція «Біоресурси і віруси». В конференції взяли участь провідні спеціалісти вірусологи як з України, так і з США, Швеції, Грузії, Білорусії, Молдови, Чехії та Іспанії. Під час конференції обговорювали широке коло питань - від проблем заборони використання біологічної зброї до сучасної молекулярної медичної вірусології. В перший день учасників конференції гостинно зустріли та привітали адміністрація ННЦ «Інститут біології» та Українське товариство мікробіологів Пленарну сесію відкривав голова УТМ та директор Інституту мікробіології та вірусології імені. Д.К. Заболотного НАН України Валентин Підгорський своєю доповіддю, присвяченою 150-літтю видатного вченого Данила Кириловича Заболотного. Продовжив сесію професор Валер’ян Доля із Університету штату Орегон , розповівши захоплюючу доповідь про еволюцію вірусів, а Наталія Виноград із Львівського медичного університету імені Данили Галицького повідомила про сучасні екологічні та епідеміологічні особливості вірусу Західного Нілу. Гість із Каролінського інституту міста Стокгольм видатний медичний вірусолог професор Андерс Вальне підняв таку актуальну тему як вірус Зіка та розповів останні новини та результати досліджень, пов’язані з цим вірусом. Галіна Мухіна із Американського товариства мікробіологів доповіла про місію ASM і поділилась останніми новинами і діяльністю цієї організації, а важливу проблему вакцинації від вірусу грипу підняла Вікторія Задорожня з Інституту епідеміології та інфекційних захворювань імені Л.В. Громашевського НАМН України. Ярослав Полак із Аграрного інституту міста Прага звернув увагу учасників конференції і на проблеми вірусів рослин, а саме карантинного вірусу шарки сливи та його контролю на ендемічних територіях. Завідувач кафедри вірусології ННЦ «Інститут біології» професор Валерій Поліщук підготував цікаву доповідь про застосування методів філогенетичного аналізу для дослідження походження вірусів. Зеновій Ткачук із Інституту молекулярної біології та генетики НАН України повідомив про сучасні антивірусні препарати із широким спектром дії,їх природу та механізми дії. Про якісну діагностику та профілактику вірусних інфекцій тварин гостям та учасникам розповіла Людмила Дудар із HIPRA, Іспанія. Тему продовжила Зінаїда Клестова із доповіддю про емерджентні вірусні захворювання тварин та прогноз пов’язаних з ними біоризиків. Сесію закривала доповідь Наталії Матвієнко з Інститут рибного господарства НАН України, в якій вона повідомила про вірусні захворювання риб в аквакультурі. Наприкінці дня гостей та учасників конференції очікував сюрприз у вигляді виступу музичного квартету студентів та аспірантів ННЦ «Інститут біології», де талановиті біологи зіграли відомі композиції і зачарували гостей своєю професійною грою.

 1  2 2 234

Другий день конференції відкривала секція «Медична вірусологія». На усних доповідях та на портерній сесії учасники конференції підіймали такі важливі питання, як діагностика і профілактика ВІЛ, застосування NGS (next generation sequencing) у глобальному контролі вірусу грипу, проблема резистентності вірусів до противірусних препаратів, профілактика та лікування гепатиту С. У другій половині дня розпочалась секція «Віруси рослин», на якій обговорювали результати останніх досліджень у діагностиці потівірусів, вірусів плодових та злакових культур. День закривала сесія, присвячена проблемам створення векторів на основі вірусів рослин. Постерні доповіді супроводжувало жваве обговорювання перспектив таких векторів та застосування їх у сільському господарстві.
Останній день конференції розпочинала секція «Загальна вірусологія, екологія вірусів та біобезпека». Учасники та гості дискутували про використання бактеріофагів як терапевтичних протимікробних засобів, сучасний стан конвенції про заборону біологічної зброї, нові дослідження бакуловірусів та проблеми таксономії вірусів. Секція «Ветеринарна вірусологія» зібрала бажаючих доповісти та обговорити сучасні проблеми вірусів диких та сільськогосподарських тварин України та питання діагностики та лікування вірусних захворювань. У другій половині дня партнери конференції Bionix Lab та Ukrbio Ltd. представили останні новини зі світу клінічної діагностики вірусних інфекцій та провели захоплюючий та пізнавальний майстер-клас для молодих науковців та студентів.
Наприкінці організаційний комітет конференції підвів підсумки та нагородив найкращих молодих доповідачів-науковців почесними дипломами.

Магістр кафедри вірусології Наталя Корнієнко
Фото Станіслава Шибанова.

Детальніше подивитись фотозвіт заходу

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити опис конференції. Формат .pdf)Завантажити опис конференції. Формат .pdf1300 kB241 завантажено
Access this URL (Завантажити Програму Конференції. Формат .pdf)Завантажити Програму Конференції. Формат .pdf132 kB119 завантажено

 

Оцініть конференцію  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [6 Голоса (ів)]VII Міжнародна конференція "Біоресурси та віруси" 10-13 вересня 2013

 

Конференція «Біоресурси та віруси»

Для участі у VII Міжнародній конференції Вам необхідно:

• Зареєструватися до 1 березня 2013 року

• Надіслати тези до 5 квітня 2013 року. 

  • Оплатити оргвнесок до 15 квітня 2013 року. : Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.