Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
1
1
6
6
год.
3
3
8
8
хв.
3
3
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

ГІСТОФІЗІОЛОГІЯ НЕЙРОЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ

Спецкурс викладає доцент Пазюк Любов Михайлівна

Пазюк Любов Михайлівна

 

Дисципліна викладається в 1 семестрі в обсязі 4,5 кредитів, обсягом 162 год., з яких 34 год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 94 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...ЕВОЛЮЦІЙНІ ПЕРЕДУМОВИ АНТРОПОСОЦІОГЕНЕЗУ

Спецкурс викладає доцент Пустовалов Андрій Сергійович

Пустовалов Андрій Сергійович

 

Дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 3 кредитів, обсягом 108 год., з яких 34 год. лекцій, 17 год. лабораторних занять, 57 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.


Детальніше...КАРІОЛОГІЯ

Спецкурс викладає  професор Островська Галина Віталіївна

Островська Галина Віталіївна

 

Дисципліна викладається в 2 семестрі в обсязі 4 кредитів, обсягом 144 год., з яких 30 год. лекцій, 30 год. лабораторних занять, 84 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА МАГІСТРА

Дипломна магістерська робота – підсумкова кваліфікаційна робота, яка дає можливість виявити рівень засвоєння студентом теоретичних знань і практичної підготовки, здатність до самостійної роботи за обраною спеціальністю на первинних посадах відповідно до узагальненого об’єкта діяльності. Дипломна магістерська робота – один із видів індивідуальної роботи студента, оригінальне, завершене наукове дослідження у галузі знань 0401 «Природничі науки», яке містить сукупність результатів, положень, що пропонуються для публічного захисту. Дипломна магістерська робота виконується відповідно до напрямів наукових і прикладних досліджень та має засвідчити: рівень професійної підготовки випускника; вміння застосовувати здобуті у ВНЗ знання для розв’язання складних науково-практичних завдань; свідоме засвоєння знань та їхню систематизацію; наявність у студента навичок наукової роботи; здатність критично та креативно мислити, вміння аргументувати власні погляди.
Мета виконання дипломної магістерської роботи – визначення рівня підготовленості студента до розв’язання комплексу наукових і прикладних завдань відповідно до узагальненого об’єкта діяльності на основі застосування системи теоретичних знань і практичних навичок, отриманих у процесі навчання.КЛІТИННІ МЕХАНІЗМИ ОНКОГЕНЕЗУ

Спецкурс викладає професор Бурлака А.П.

Дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 4 кредитів, а саме - 144 год., з яких 34 год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 76 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.
Розглядаються принципи організації і функціонування регуляторних систем клітини, їх роль в регуляції в підтриманні стану клітини і регуляції його змін. Приділяється значна увагу порушенню процесів регуляції в розвитку патологій клітини і організму.МЕХАНІЗМИ КЛІТИННОЇ ДИФЕРЕНЦІАЦІЇ

Спецкурс викладає доцент Рибальченко Тарас Володимирович

Рибальченко Тарас Володимирович

 

Дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 2 кредитів, а саме – 72 год., з яких 17 год. лекцій, 17 год. лабораторних занять, 84 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...Механізми рухової активності

Спецкурс викладає професор Островська Галина Віталіївна

Островська Галина Віталіївна

 

Дисципліна викладається в 2 семестрі в обсязі 4 кредитів, обсягом 144 год., з яких 30 год. лекцій, 30 год. лабораторних занять, 84 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...МОЛЕКУЛЯРНО-КЛІТИННІ ОСНОВИ БІОТЕХНОЛОГІЇ

Спецкурс викладає доцент Варенюк Ігор Миколайович

Варенюк Ігор Миколайович
Дисципліна викладається в 1 семестрі в обсязі 4,5 кредитів, обсягом 162 год., з яких 34 год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 94 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Детальніше...ОСНОВИ ГЕРОНТОЛОГІЇ

Спецкурс викладає доцент Варенюк Ігор Миколайович

Варенюк Ігор Миколайович

 

Дисципліна викладається в 2 семестрі в обсязі 4 кредитів, обсягом 144 год., з яких 30 год. лекцій, 30 год. лабораторних занять, 84 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...ПОРІВНЯЛЬНА ГІСТОЛОГІЯ

Спецкурс викладає доцент Пустовалов Андрій Сергійович

Пустовалов Андрій Сергійович

 


Дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 4 кредитів, а саме -  144 год., з яких 34 год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 76 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.

Детальніше...: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.