ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА МАГІСТРАТУРА 1 РІК

Метою виробничої практики магістрів 1 року навчання є вдосконалення навичок та вмінь у виконанні самостійної науково-дослідної роботи, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності, формування бази напрацьованого фактичного матеріалу для написання кваліфікаційної роботи, формування професійних вмінь для самостійного планування і проведення наукової експериментальної роботи, а також вміння прийняття самостійних рішень на певних ділянках роботи (або з конкретних питань) в реальних виробничих умовах майбутньої професії відповідно до спеціалізації.

КУРСОВА РОБОТА МАГІСТРА 1 РІК

Курсова робота магістра 1 року навчання є проміжним результатом науково-дослідної роботи, що на 2 році навчання буде завершено як випускна кваліфікаційна робота. Ця робота може бути продовженням виконання попередньої науково-дослідної теми, яку обрав студент для виконання бакалаврської роботи, або може бути новою темою, що самостійно готує студент як новий науково-дослідний проект.
Представлена курсова робота повинна містити в собі «Огляд літератури», «Експериментальну частину» і конкретні висновки.