Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
1
1
6
6
год.
3
3
7
7
хв.
2
2
0
0
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

ІМУНОЦИТОЛОГІЯ

Спецкурс викладає доцент Скрипник Наталія В'ячеславівна

Скрипник Наталія В'ячеславівна

 

Дисципліна викладається у 8 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 30 год. лекцій, 42 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.


Детальніше...ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА БЕЗ ВІДРИВУ ВІД НАВЧАННЯ 4 КУРС БАКАЛАВРИ

Метою виробничої практики є подальше вдосконалення навичок та вмінь у виконанні науково-дослідної роботи за темою випускної бакалаврської роботи. Згідно Наказу практика проводиться на базі профільних наукових установ і дослідних лабораторій. Під час проходження практики студент систематично і планомірно працює зі спеціальною літературою, підготовлює аналіз даних літератури у вигляді розділів до «Огляду літератури» у випускній бакалаврській роботі. Одержані під час виробничої практики результати власних досліджень стануть підґрунтям для оформлення розділів з «Експериментальної частини». Разом з науковим керівником практики за місцем її проходження узгоджує заключний варіант написання до захисту кваліфікаційної роботи бакалавра.ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З БІОЛОГІЇ 2 КУРС

Мета виробничої практики студентів-цитологів ІІ курсу полягає в ознайомленні з об’єктами та методами роботи, які використовуються у цитології та гістології. Проходження практики планується з відвідуванням лабораторій провідних НДІ м. Києва.
Протягом терміну практики студенти мають ознайомитися з роботою лабораторії, її обладнанням, методами роботи. Вони повинні оволодіти основними методами сучасних цитологічних та гістологічних досліджень, навчитися самостійно планувати та ставити експеримент, складати список літератури для огляду за темою курсової роботи. Студенти мають отримати експериментальні результати у рамках запланованої курсової роботи.ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ 3 КУРС

Виробнича практика на 3 курсі має на меті сприяти підготовці майбутнього фахівця до самостійної науково-дослідної роботи, поглибити і закріпити теоретичні знання, набуті студентами при вивченні методів цитології, гістології та ембріології. Практика проводиться на базі профільних наукових установ, дослідних лабораторій, підприємств різних форм власності, організацій фахових галузей господарства тощо.ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА МАГІСТРАТУРА 1 РІК

Метою виробничої практики магістрів 1 року навчання є вдосконалення навичок та вмінь у виконанні самостійної науково-дослідної роботи, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності, формування бази напрацьованого фактичного матеріалу для написання кваліфікаційної роботи, формування професійних вмінь для самостійного планування і проведення наукової експериментальної роботи, а також вміння прийняття самостійних рішень на певних ділянках роботи (або з конкретних питань) в реальних виробничих умовах майбутньої професії відповідно до спеціалізації.ГІСТОЛОГІЧНІ МЕТОДИ В БІОЛОГІЇ

Спецкурс викладає:  доцент Вороніна Олена Костянтинівна

Вороніна Олена Костянтинівна

 

Лабораторний базовий практикум, що викладається в 6 семестрі в обсязі 6 кредитів, обсягом 216 год., з яких 102 год. лабораторних занять, 114 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...ГІСТОФІЗІОЛОГІЯ НЕЙРОЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ

Спецкурс викладає доцент Пазюк Любов Михайлівна

Пазюк Любов Михайлівна

 

Дисципліна викладається в 1 семестрі в обсязі 4,5 кредитів, обсягом 162 год., з яких 34 год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 94 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...ЕВОЛЮЦІЙНІ ПЕРЕДУМОВИ АНТРОПОСОЦІОГЕНЕЗУ

Спецкурс викладає доцент Пустовалов Андрій Сергійович

Пустовалов Андрій Сергійович

 

Дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 3 кредитів, обсягом 108 год., з яких 34 год. лекцій, 17 год. лабораторних занять, 57 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.


Детальніше...КАРІОЛОГІЯ

Спецкурс викладає  професор Островська Галина Віталіївна

Островська Галина Віталіївна

 

Дисципліна викладається в 2 семестрі в обсязі 4 кредитів, обсягом 144 год., з яких 30 год. лекцій, 30 год. лабораторних занять, 84 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.


Детальніше...КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА БАКАЛАВРА

Кваліфікаційна робота бакалавра є кінцевим результатом науково-дослідної роботи на рівні базової освіти. Це самостійно підготовлений студентом науково-дослідний проект, що виконувалась під керівництвом наукових керівників від кафедри і за місцем безпосереднього виконання на базі конкретної науково-дослідної лабораторії. Ця робота виконується під час виробничої практики, містить в собі як «Огляд літератури», так і розділи «Експериментальної частини», закінчується бакалаврська робота конкретними висновками. Успішно виконана студентом кваліфікаційна робота бакалавра свідчить про його вміння самостійно вирішувати нагальні потреби у галузі цитології та гістології, тоді як випускник такої роботи є повністю сформованим фахівцем цитологом-гістологом.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.