Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
1
1
6
6
год.
3
3
5
5
хв.
5
5
6
6
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Наукові напрямки

Наукова робота кафедри спрямована на вивчення ролі нейроімуноендокринної регуляції функцій організму, зокрема статевого дозрівання, сезонної циклічності репродуктивного комплексу, функції гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної та надниркової систем за умов норми і при дії різних стресорів. .

Досягнення викладачів, співробітників, аспірантів кафедри:

  • суттєво розширили уявлення про залучення структур головного мозку в ендокринні взаємодії;
  • з'ясували загальну схему організації нейроімуноендокринної системи;
  • встановили роль гіпофізарних, гіпоталамічних та надгіпоталамічних структур мозку в регуляції функцій ендокринних залоз.

Результати НДР впроваджено в навчальний процес на біологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Одержані дані відображені в численних наукових публікаціях, представлені на багатьох вітчизняних та міжнародних форумах, а також знайшли практичний вихід у розробці новітніх технологій регуляції розмноження тварин.

У 2006-2010 рр. на кафедрі виконувалась тема: «Дослідження гістофізіології та ультраструктури нейроімуноендокринної системи контролю функцій ендокринних залоз в динаміці стресорної реакції та циркадних ритмів активності тварин» за комплексною науковою програмою «Здоров’я людини».     

В результаті досліджень було встановлено, що введення мелатоніну вранці, ввечері та вночі викликає пригнічення функції гонад, а введення його вдень – стимуляцію гонад у птахів. Підтверджено, що мелатонін опосередковує свій вплив на репродуктивну систему птахів через дофамінергічну систему, однак вперше встановлено, що цей вплив відрізняється в різний час доби. Вперше доведено, що блокада D1 дофамінових рецепторів R(+)-SCH-23390 гідрохлоридом призводить до зниженняактивності пінеалоцитів і розвитку деструктивних змін. Встановлено, що циркадні пейсмекери у птахів можуть бути автономними, або підпорядкованими один одному, що залежить від часу доби. Отримані нові дані про ультраструктурні особливості реакції адреналових клітин птахів на холодовий стрес. Цінним критерієм оцінки адаптаційних реакцій гіпоталамо-адреналової системи є ультраструктурні зміни мітохондрій і ліпосом адренокортикоцитів і катехоламінвмісних секреторних гранул хромафіноцитів. Результати досліджень дозволили проаналізувати та порівняти перебіг фізіологічних подій при дії різних стресорних ситуацій . Вперше показана роль хронічних ін’єкцій спіронолактону, еналаприлу, цититону та метилдопа на функції клітин наднирників птахів у нормі та при холодовому стресі. Показано наслідки комбінованої дії мелатоніна, серотоніна, імунізації, епіфізектомії на епіфіз, репродуктивну систему та антитілоутворення. 

Починаючи з 01.01.2010 р. по 31.12.2015 р. запланована і виконується тема: «Морфофізіологічні та патоморфологічні нейроімуноендокринні взаємодії за різних функціональних станів організму» у межах програми 2206010 “Фундаментальні дослідження у сфері природничих і технічних, гуманітарних і суспільних наук”.

Мета цієї роботи: з’ясувати здатність епіфіза, надниркових залоз, та органів імунної системи залучатись до регуляторних механізмів у нейроендокринній регуляції через їх участь у реакціях на зміни зовнішнього або внутрішнього середовища організму; з’ясувати вплив стресу на досліджувані нейроімуноендокринні взаємозв’язки; визначити роль гліальних клітин та специфічних пептидів головного мозку на механізми взаємодії регуляторних систем залучених в процеси регуляції розмноження.

Буде досліджено роль епіфіза та лімфоїдних органів ссавців при різних світлових та температурних режимах та при впливі екзогенного мелатоніну; характер адаптації наднирників та лімфоїдних органів на різні види стресу; морфофізіологічні зміни у нервовій системі при розвитку оксидативного стресу під час цукрового діабету; зміни ультраструктурних показників функціональної активності астроцитів у різних фазах репродуктивного циклу та за умов дії стресу; вплив катехол- та індоламінергічних систем головного мозку на механізми стимуляції репродуктивної функції специфічними пептидами головного мозку. : Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.