БІОЛОГІЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ - Практикум, ч.1 - автори М.Е.Дзержинський, Н.В.Скрипник, О.К.Вороніна, Л.М.Пазюк

BIR praktikum past1
Подано аналіз основних процесів ембріогенезу й детальний опис оригінальних мікрофотографій ембріологічних препаратів та питання для підсумкового контро-лю. Практичні заняття з біології індивідуального розвитку (на яких основним ви-дом діяльності є самостійне мікроскопіювання ембріологічних препаратів, аналіз структурних особливостей різних організмів на різних етапах ембріогенезу) допо-внюють і конкретизують лекційний матеріал курсу. Використано описи препара-тів, запропоновані в ряді посібників, а також розроблені колективом кафедри ци-тології, гістології та біології розвитку з урахуванням спеціальності.
Для самостійної роботи під час лабораторних занять і самопідготовки сту- дентів біологічних факультетів вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити практикум БІР. Формат .pdf)Завантажити практикум БІР. Формат .pdf7912 kB50 завантажено

Оцініть Практикум  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Гістологія. Практикум - автори М.Е.Дзержинський, Г.В.Островська, Н.В.Скрипник, С.М.Гарматіна

Gistologiya praktikum

Уміщено основні теоретичні відомості щодо гістологічної структури та функції різних груп тканин, наведено детальний опис оригінальних мікрофотографій гістологічних препаратів, електронограм і питання для самостійного опрацювання та підсумкового контролю. При складанні посібника використано описи препара-тів, запропоновані в ряді видань, а також розроблені колективом кафедри цитоло-гії, гістології та біології розвитку з урахуванням спеціальності.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити практикум Гістологія. Формат .pdf)Завантажити практикум Гістологія. Формат .pdf4385 kB7 завантажено

Оцініть практикум  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Загальна цитологія та гістологія, частина 1 - автори Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В, Гарматіна С.М. та інші

Zagalna Cytologiya ta gistologiya Dzerzhynskiy siteСистемно викладено основи сучасної цитології. Проаналізовано сучасні уяв-лення щодо виникнення та еволюції клітинної форми життя, основні етапи роз-витку методів дослідження клітини й підходи до її аналізу. Подано структурно-функціональний аналіз поверхневого апарату клітини, принципові аспекти його участі в міжклітинній адгезії та міжклітинній сигналізації. Із сучасних позицій мо-лекулярної біології розглянуто структурно-функціональні особливості цитозолю, принципи організації та функції клітинного ядра, клітинних органел. У доступній формі висвітлено закономірності змін у будові й функції клітинних органел з роз-витком певних патологій, теоретичні, а також практичні аспекти застосування ос-новних цитологічних прийомів, що війшли у практику біологів і патологів.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Посібник. (ч.1). Формат .pdf)Завантажити Посібник. (ч.1). Формат .pdf5501 kB53 завантажено

Оцініть посібник  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]

Загальна цитологія та гістологія, частина 2 - автори Дзержинський М.Е., Скрипник Н.В, Гарматіна С.М. та інші

Zagalna Cytologiya ta gistologiya 2 Dzerzhynskiy

Системно викладено основи сучасної гістології. З урахуванням гістофізіологіч-них підходів розглянуто особливості будови, розвитку і життєдіяльності тканин тваринного організму. Висвітлено закономірності змін у будові й функціях ультра-клітинних структур, клітин і тканин із розвитком певних патологій. Наведено теоретичні та практичні аспекти застосування основних гістологічних прийомів, що ввійшли у практику біологів і патологів.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Посібник. (ч.2). Формат .pdf)Завантажити Посібник. (ч.2). Формат .pdf3923 kB29 завантажено

Оцініть посібник  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Загальна цитологія. Практикум - автори М.Е.Дзержинський, О.К.Вороніна,Н.В.Скрипник, С.М.Гарматіна, Л.М. Пазюк

Zagalna cytologiya praktikum

Подано детальний опис оригінальних мікрофотографій цитологічних препара-тів, електронограм; питання для підсумкового контролю. Лабораторні заняття з цитології доповнюють і конкретизують лекційний матеріал курсу. Основним видом діяльності на лабораторних заняттях є самостійне мікроскопіювання гісто-логічних препаратів, аналіз структурних особливостей клітин різних тканин та органів. Використано описи препаратів, запропоновані в низці видань, а також розроблені колективом кафедри цитології, гістології та біології розвитку.
Для самостійної роботи під час лабораторних занять і самопідготовки студен-тів біологічних факультетів, медичних закладів та учнів гімназій, ліцеїв.

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити практикум Загальна цитологія. Формат .pdf)Завантажити практикум Загальна цитологія. Формат .pdf5027 kB9 завантажено

Оцініть практикум  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]