Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Капустян Андрій Васильович

Контактний телефон: 522-14-27
e-mail: kapustian_andry@ukr.net
Наукові інтереси: стійкість рослинних організмів до несприятливих факторів довкілля, а також озелененням та фітодизайном девастованих ландшафтів.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: "Фізіологія і біохімія рослин", "Фізіологія рослин", "Ботаніка"
Дисципліни вільного вибору студента: "Стійкість рослин", "Ферментологія", "Цитофізіологія", "Гідрорегуляція біоекосистем"

Закінчив біологічний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Працював - асистентом, зараз – доцентом кафедри біології рослин ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має звання доцента.
Кандидатська дисертація: «Ізоферментний склад озимих зернових за умов низькотемпературного стресу» виконана під керівництвом академіка НААН Мусієнка М.М.
Викладацька робота.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: "Фізіологія і біохімія рослин", "Ботаніка"
(освітній рівень "Бакалавр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія")
Дисципліни вільного вибору студента: "Стійкість рослин", "Ферментологія", Цитофізіологія", (освітній рівень "Бакалавр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія", спеціалізація фізіологія рослин); "Гідрорегуляція біоекосистем", (освітній рівень "Магістр", спеціальність "Біологія" за програмою підготовки "Біологія", спеціалізація фізіологія рослин).

Член журі Всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel-Eko Україна.
Член журі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської молоді.
Відповідальний за цивільну оборону на кафедрі біологія рослин.

Публікації: автор близько 70 наукових та навчально-методичних праць.

Основні праці:
1. Панюта О.О., Ольхович О.П., Капустян А.В. Анатомія рослин: терміни: навч. посібник для студ.вищ.навч.закл. К.:ТОВ. «Авега». 2012. 110 с.
2. Панюта О.О., Ольхович О.П., Капустян А.В. Робочий зошит з анатомії рослин. –К.:Фітосоціоцентр, 2005, 64с.2. Жук В., Капустян А. Дослідження протекторних властивостей БАП у Triticum aestivum за умов високотемпературного стресу // Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - 2009.- №26 - с.68-69.
3. Войцехівська О.В., Капустян А.В., Косик О.І., Мусієнко М.М., Ольхович О.П., Панюта О.О., Паршикова Т.В., Славний П.С. Фізіологія рослин. Практикум. Терен, Луцьк. 2009, 420 с.
4. Мусієнко М., Капустян А., Жук І. Сортова специфіка реакції антиоксидантної системи озимої пшениці на високотемпературний стрес // Вісник Київського національного у-ту ім. Т. Шевченка. -2009. – №18 - с. 50-52.
5. Жук І., Капустян А., Мусієнко М. Захисна роль оксиду азоту за дії високотемпературного стресу на рослини пшениці - Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Серія "Інтродукція та збереження рослинного різноманіття" - 2009.- №26 -с. 69-71
6. Капустян А., Жук О. Морфогенетична адаптивна відповідь рослин на стрес Вісник Київського національного у-ту ім. Т. Шевченка. Серія "Інтродукція та збереження рослинного різноманіття" - 2009.- Випуск 26 - с. 79-81.
7. Сикура И.И., Шиша Е.Н., Капустян А.В. Декоративные растения природных флор. К. Знания Украины, 2009, 207 с.
8. Жук І. В., Капустян А. В. Ензимна утилізація пероксиду водню у Triticum aestivumL. за дії високотемпературного стресу // Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. - 2007. – №16 - С. 89–90.
9. Кучеренко В.П., Капустян А.В. Пероксидаза і зимостійкість рослин. – К. Фітосоціоцентр, 2004, 116с.
10.Славний П.С., Капустян А.В. Ферментологія. – К.: Фітосоціоцентр, 2013.-240с.
11. Капустян В.В., Головченко А.М., Капустян А.В., Палагеча Р.М. Великий вчений і педагог Сергій Гаврилович Навашин (присвячується 115-річчю з дня відкриття подвійного запліднення). Монографія.-К.: Фітосоціоцентр, 2013. - 356с.
12. Патент України №32911, кл. А01 Н1/04. 15.02.2001. Спосіб прогнозування зимостійкості озимих зернових.