Співпраця

Установи, які є партнерами з навчальної та наукової роботи: Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України ННЦ «Інститут землеробства» НААН України Донецький ботанічний сад НАН України Національний університет біоресурсів і природокористування України Селекційно-генетичний інститут НААН України Інститут ботаніки імені М.Г.Холодного НАН України Подільський національний університет імені Івана Огієнка Подільський державний аграрно-технічний університет Інститут фізіології рослин і генетики НАН України Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України Інститут захисту рослин НААН України