Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
0
0
3
3
год.
5
5
7
7
хв.
3
3
4
4
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Кафедра екології та зоології запрошує:
​"Україна - батьківщина ... китів!​"​

Де:  ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 322
Коли:  30 листопада 2017 року, ​початок о ​14:30 
Цільова аудиторія:  усі, хто цікавиться палеонтологією і еволюціїю

Детальніше...За сприяння кафедри екології та зоології:
​"Індивідуальні гранти та стипендії для українських вчених​"​

Де:  ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 434 
Коли:  28 листопада 2017 року, ​початок о ​16:00 
Цільова аудиторія:  аспіранти, студенти, викладачі, співробітники 

Детальніше...Відкрита лекція Горобчишина Володимира Анатолійовича

Де:  ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 461
Коли: 6 жовтня 2017 року, 10:35
Цільова аудиторія: викладачі та співробітники

Детальніше...Відкрита лекція Трохимця Владлена Миколайовича

Де:  ННЦ "Інститут біології та медицини", аудиторія 320
Коли: 2 жовтня 2017 року, 8:40
Цільова аудиторія: викладачі та співробітники

Детальніше...Репортаж про екологічну експедицію до національного природного парку «Пирятинський»

1

19-26 липня проходила наша чергова екологічна експедиція. У ній взяли участь студенти та співробітники ННЦ «Інститут біології», місцеві школярі. Кількість учасників 31, в тому числі 11школярів, серед яких було багато нових облич.
Перед учасниками експедиції було поставлено багато питань, які потребували вирішення. Експедиція була поділена на групи: гідробіологи, гідрологи, ботаніки, ентомологи, хіроптерологи.
Гідробіологи та гідрологи досліджували проблему замору риби і з’ясували, що причиною цього стало зменшення концентрації кисню в річці Удай. Ботаніки робили інвентаризацію природних оселищ НПП «Пирятинський». Ентомологи досліджували видове багатство комах на території природного парку, а також змоделювали та збудували «готель» для комах на рекреаційному пункті Триб. Хіроптерологи спостерігали за популяціями летючих мишей НПП.
Школярі в той же час брали учать у ловах риби, відборі проб води, спостерігали за вильотом кажанів, ловили комах на території парку села Вікторія. Під час навчального заняття, вперше було підтверджено факт розмноження ляща в Удаї.
Вперше виявлено новий червонокнижний вид риб ялець звичайний.
Відбулося урочисте відкриття оселі для комах.
Експедицію обслуговували працівниками їдальні школи села Кейбалівка. Смачне триразове харчування забезпечувало продуктивну працю протягом робочого дня.
Всі учасники залишилися задоволеними результатами, отримали багато позитивних вражень, а також гарно відпочили.


Оцініть експедицію  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]Навчальна практика 2016 у Канівському природному заповіднику

 1  2 3 

В період з 13 червня по 9 липня 2016 р. студенти – екологи І та ІІ курсів проходили навчальну практику в Канівському природному заповіднику (Черкаська обл.). Навчальна практика першого курсу була присвячена зоології (викладачі Проценко Ю.В., Горобчишин В.А., Подобайло А.В.) та ботаніці (Абдулоєва О.С., Кілочицька Н.П.); другого курсу – ландшафтній екології (Горобець Л.В., Карлащук С.В.). За цей час студенти – екологи навчилися долати довжелезні маршрути, збирати гербарій, визначати комах, розрізняти співи різних пташок, здобули навики греблі на човнах, лазання у хащах та ловлі риби волокушею. Студенти – адепти ландшафтної екології невтомно продиралися крізь лісові завали, ходили ведьмацькими колами та відпочивали у затінку Сатанинського каменю, лазили з рулеткою ярами та картували місцевість. З 7 години ранку й до 22 вечора студенти відчували увагу та турботу з боку викладачів. Навчальна практика у Канівському заповіднику – це не тільки заняття, але й безліч інших цікавих речей. Можна згадати драйвові, сповнені драматизму й азарту партії у волейбол (викладачі vs. студенти), багаття на березі Дніпра, пісні Подобайла А.В. з кумовського циклу, дивовижні, кольорово-симфонічні світанки та заходи сонця. Час, проведений у Каніському природному заповіднику, багатьом дозволяє визначитися з науковими інтересами, оцінити всю силу інтелектуального та духовного розвитку своїх викладачів і зрозуміти правильність вибору свого життєвого шляху.


Оцініть Канівську практику  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]Експедиція до Національного природного парку «Саксагань»

 1  2
 3  4

Вам теж завжди здається, що, якщо відпочивати, то десь далеко? У мене, майже, завжди так. Було. Мої погляди змінились після того, як відкрилися краса рідного краю в еспедиції у Національному природному парку «Саксагань» Дніпровської області.
Усі дослідження були проведені за ініціативи народного депутата Юрія Берези, за участю викладачів кафедри екології. І я дякую їм за змогу брати участь у вивченні видового багатства території.
Живеш усе життя поряд і навіть не підозрюєш, які чарівні місця у тебе «під носом», точніше, за 40 кілометрів любого міста Кривого Рогу.
Перше, що вразило – річка Саксагань. Тут, у Макортівському водосховищі, її води ще не втомлені відходами промислових підприємств, а ласкаві й чисті. Переповнює п’янке відчуття свободи, коли йдеш по ній на моторному човні.
Причаливши до гранітних виходів, що виступають із зелених берегів, можна зупинитися, відпочити й відчути себе дослідником, спостерігаючи за птахами. Несподіванкою стали загадкові величні кургани, в яких покоїться історія багатьох сторічь. Тут здається, що вітер, розгулюючи ковиловим степом, співає пісні для червонокнижного махаону.
Цей край, як і багато інших, потребує захисту та піклування. Я вдячна викладачам за надану мені можливість долучитися до створення Національного природного парку. Обов'язок кожного сприяти збереженню прородно-заповідного фонду України.

Помічайте і цінуйте прекрасне навколо себе!

 

Студентка 3 курсу
Марія Філіпова


Оцініть експедицію  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Олімпіади з біології та екології

 Vitaemo peremojciv v1 850x850 vitaemo z uspishnym vystupom 850x850 

Понад дві сотні студентів ННЦ «Інститут біології» взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з біології, та вперше в інституті було проведено олімпіаду для екологів за ініціативи кафедри екології та охорони навколишнього середовища.
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології відбувся 19-22 квітня 2016 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка, і наші студенти показали гідний фаховий рівень: студент ІІІ курсу кафедри мікробіології та загальної імунології Семенюк Дмитро Олександрович виборов І місце в олімпіаді та студента І курсу Блащак Іван Олександрович посів почесне ІІІ місце.
За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з екології, яка проходила 25-27 квітня 2016 в Одеському державному екологічному університеті студентка IV курсу кафедри екології та охорони навколишнього середовища Рудницька Ольга Володимирівна була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Бажаємо студентам, щоб їх запал до науки
і наполеглива праця й надалі вели до перемоги!


Оцініть новину  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 Семінар спеціалістів із заповідної справи

Подобайло А.В. та Проценко Ю.В. у НПП «Гетьманський»12-14 серпня 2014р. в національному природному парку «Гетьманський», що на Сумщині,під егідою Міністерства екології і природних ресурсів України за підтримки Європейського Союзу відбувся науково-практичний семінар «Активне збереження окремих видів флори і фауни, природних середовищ». 50 науковців, що працюють у сфері природно-заповідної справи з усієї України, познайомилися з передовим природоохоронним досвідом, покращили свої знання та вміння з організації активного збереження раритетних видів та середовища їх мешкання.

Детальніше...Річка Удай – головна артерія Пирятинського краю

Річка Удай – головна артерія Пирятинського краюНауково-практична конференція з такою поетичною назвою відбулась 16 травня 2014р. в м. Пиртиян. Організатор конференції – національний природний парк «Пирятинський», з яким у нашої кафедри добре налагоджена співпраця. Адже Київський національний університет імені Тараса Шевченка – науковий куратор НПП «Пирятинський».

  У роботі конференції взяли участь працівники НПП «Нижньосульський», РЛП «Диканський» та «Нижньоворсклянський». На захід були запрошені керівники району та міста, сільські голови, вчителі, викладачі, студенти і учні навчальних закладів району.
В пленарній частині викладачі кафедри зробили 3 доповіді: А.В.Подобайло -«Кисневий режим річки Удай»; О.А.Абдулоєва – «Природоохоронний менеджмент заплавних ландшафтів НПП «Пирятинський»»; Ю.В.Проценко – «Цікаві бабки НПП «Пирятинський»».
Відбулася церемонія нагородження переможців та учасників районного екологічного конкурсу «Чарівний світ білого лелеки», в якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.