Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
0
0
3
3
год.
5
5
8
8
хв.
3
3
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

АНОТАЦІЇ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ БАКАЛАВРІВ

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ СТУДЕНТА
КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ ТА ОХОРОНИ
НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

на 2015-2016 н.р.

МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

2 семестр

Дисципліни читають:
Лукашов Дмитро Володимирович 
доктор біологічних наук, доцент, завідувач кафедри екологiї та охорони навколишнього середовища
Проценко Юрій Валерйович кандидат біологічних наук, асистент

Навчальна дисципліна «Методологія та організація наукових досліджень» є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» галузі знань 0401 «Природничі науки» з напряму підготовки 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Дана дисципліна входить до циклу дисциплін вільного вибору студента. Викладається у II семестрі 3-го курсу денної форми навчання обсягом 72 год. (2,0 кредити ECTS), зокрема: лекції – 32 год., практичні – нема, семінарські заняття – нема, лабораторні – нема, самостійна робота – 50 год. У курсі передбачено 2 змістових модулі та 2 модульні контрольні роботи. Завершується дисципліна заліком.
Мета дисципліни – ознайомити студентів з принципами організації сучасних наукових досліджень, їх видами та напрямами; механізмами і принципами грантового фінансування, методами планування і проведення наукових досліджень, первинного обробітку даних та основами статистичного аналізу, формами представлення отриманих результатів. Завдання дисципліни полягають у формуванні уявлення про сучасні тенденції та напрямки фундаментально-наукових та прикладних досліджень у екології, ознайомлення з базовими правилами планування та проведення наукового дослідження, отриманні знань щодо первинних методів обробки даних та статистичного аналізу, етапів написання статті, оформлення матеріалів для виступу на науковій конференції.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]ОСНОВИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТОКСИКОЛОГІЇ

2 семестр

Дисципліну читає: Гандзюра Володимир Петрович доктор біологічних наук, професор

Дисципліна “Основи екологічної токсикології” є дисципліною циклу самостійного вибору студента підготовки фахівців кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом “екологія”, що читається в 8 семестрі обсягом 3 кредитів (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ЕСТS), а саме 108 год., з яких 60 година аудиторних занять (30 години – лекції та 30 годин – лабораторні) і 48 годин самостійної роботи. Підсумовується заліком.
Останніми десятиліттями істотно зросло значення екотоксикології. Тотальне забруднення біосфери спричинює катастрофічні наслідки. Забруднення довкілля токсикантами різної природи впливає практично на всі біологічні і екологічні процеси в екосистемах, призводить до деградаційних змін екосистем. Це ставить під загрозу не лише природні комплекси, а й саму можливість виживання людства. Вирішення проблем, пов’язаних із забрудненням токсичними речовинами довкілля, є головним завданням екотоксикології. Головна мета даного курсу – вивчення процесів надходження токсикантів в екосистеми, накопичення їх живими і неживими компонентами, перерезподіл, трансформація і детоксикація на різних рівнях живої і неживої природи, що здійснюється в рамках даної екосистеми, та знаходження шляхів мінімізації негативного їх впливу на живі організми і екосистему в цілому. Завдання дисципліни полягають у формуванні мотивації до проведення системних досліджень з проблем екотоксикології, ознайомленні з методами екотоксикологічних досліджень.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Навчальну програму. Формат .pdf)Завантажити Навчальну програму. Формат .pdf233 kB434 завантажено


: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.