Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
1
1
6
6
год.
3
3
6
6
хв.
2
2
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

АНОТАЦІЇ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ БАКАЛАВРІВ

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ СТУДЕНТА
КАФЕДРИ ЦИТОЛОГІЇ, ГІСТОЛОГІЇ
ТА БІОЛОГІЇ РОЗВИТКУ

на 2015-2016 н.р.

ВИБРАНІ РОЗДІЛИ ЦИТОЛОГІЇ

Дисципліну читає  Скрипник Наталія В'ячеславівна кандидат біологічних наукдоцент 

Дисципліна викладається в 7 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 34 год. лекцій, 38 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Предметом вивчення навчальної дисципліни «Вибрані розділи цитології» є основні питання структурно-функціональної організації субклітинних підсистем на мікроскопічному та субмікроскопічному рівнях, закономірності їхньої кооперативної взаємодії при різних функціональних станах клітини, зумовлених характером реалізації певної клітинної програми розвитку, значення та можливість практичного застосування окремих методичних прийомів, системних алгоритмів аналізу та понятійних елементів даного наукового напрямку в галузі науки та інших сферах суспільної діяльності (медицині, тваринництві тощо).


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]ГЕМАТОЛОГІЯ

Дисципліну читає - Рибальченко Тарас Володимирович, кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліна викладається в 7 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 34 год. лекцій, 38 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.
Розглядаються кровотворні органи, їх будова і функції в нормі та при патології. Вивчається міжклітинна речовина крові (плазма), клітини крові та їх ультраструктурна будова, морфологія та показники функціональної активності клітин крові і їх функції. Детально розглядаються особливості патологія крові.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 [1 Голос]ЕМБРІОЛОГІЯ ХРЕБЕТНИХ

Дисципліну читає  Гарматіна Софія Михайлівна кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліна викладається в 8 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 30 год. лекцій, 42 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.

Предметом вивчення навчальної дисципліни є закономірності та механізми ембріональних перетворень організмів різних таксономічних груп хребетних, особливості мікроскопічної та субмікроскопічної організації тваринного організму на різних етапах ембріонального розвитку та за певних умов довкілля, а також значення та можливість практичного застосування окремих методичних прийомів, системних алгоритмів аналізу та понятійних елементів даного наукового напрямку в галузі науки та інших сферах суспільної діяльності (медицині, тваринництві тощо).


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ З ЦИТОЛОГІЇ ТА ГІСТОЛОГІЇ 3 КУРС

Дисципліну читає:  Варенюк Ігор Миколайович кандидат біологічних наук, доцент
Дисципліна викладається  в 6 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 144 год., з яких 68 год. лабораторних занять, 76 год. самостійної роботи.

Вивчаються сучасні методи якісного та кількісного аналізу різних структур живого організму (клітин, субклітинних структур, тканин та ін.), що використовуються в біологічних морфометричних дослідженнях, а також,– закономірності змін морфометричних параметрів при різних морфо-функціональних станах живої системи за різних умов в нормі та при патології. Серед запланованих методів вивчення є планіметричні й стереометричні методи, включаючи роботу з комп’ютерними морфометричними програмами, методи тривимірної реконструкції та конфокальної мікроскопії, аналізу зображень.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ КЛІТИН

Дисципліну читає: доцент Пустовалов Андрій Сергійович кандидат біологічних наук, доцент
Дисципліна викладається в 6 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 34 год. лекцій, 38 год. самостійної роботи і підсумовується заліком.

Розглядаються відомості про історію вивчення клітин та тканин, аналізується методологічне підґрунтя наукових досліджень в галузі цитології та гістології та проводиться огляд традиційних і сучасних методів цитологічного та гістологічного дослідження.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1НЕЙРОМОРФОЛОГІЯ

Дисципліну читає  Пазюк Любов Михайлівна кандидат біологічних наук, доцент
Дисципліна викладається в 7 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 34 год. лекцій, 38 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Вивчається морфогенез спинного та головного мозку в онтогенезі, зокрема гістофізіологія спинного мозку, морфологія спинномозкових і вегетативних гангліїв, класифікація та будова нервових закінчень, нервових стовбурів та регенерація нервів. Детально розглядається структурно-функціональна організація довгастого мозку і мосту, середнього мозку і мозочка, проміжного мозку і переднього мозку з обов'язковою характеристикою відповідних ядер, а також особливості цитоархітектоніки різних зон кори великих півкуль. Порівнюється гістологічна будова симпатичного та парасимпатичного відділів нервової системи. Аналізуються патологічні та вікові зміни різних відділів нервової системи для розуміння їхнього біологічного значення.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1ПАТОЛОГІЯ КЛІТИН

Дисципліну читає  Пазюк Любов Михайлівна кандидат біологічних наук, доцент 

Дисципліна викладається в 8 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 30 год. лекцій, 42 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Вивчаються причини виникнення хвороб, морфо- та патогенез, наслідки альтерації клітин під впливом хвороботворних агентів або в результаті розвитку відповіді організму на них. Детально розглядаються особливості ультраструктурної патології клітин та морфологічні прояви різних видів дистрофій. Порівнюються види компенсаторно-пристосувальних реакцій та їх значення для організму. Аналізуються порушення крово- та лімфообігу та їх наслідки. Розглядаються різни види некрозу, їх класифікація, наслідки та порівнюються з апоптозом.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.17 [3 Голоса (ів)]СПЕЦІАЛЬНА ГІСТОЛОГІЯ

Дисципліну читає:  Гарматіна Софія Михайлівна кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліна викладається в 7 семестрі в обсязі 2 кредитів, обсягом 72 год., з яких 34 год. лекцій, 38 год. самостійної роботи і підсумовується іспитом.

«Спеціальна гістологія» вивчає закономірності  будови, розвитку, обміну речовин  органів та їх систем. Цей курс включає вивчення мікроскопічної та субмікроскопічної будови серцево-судинної системи, системи кровотворення, ендокринної системи, органів травлення, органів дихання, шкіри та її похідних, органів чуття. Завданням дисципліни є визначення тканинних елементів органів різних систем на мікроскопічному рівні, розрізняти органи різних систем на основі їх мікроскопічної будови. Знання будови і гістофізіології органів різних систем необхідно для розуміння не тільки нормальної функції, але і для правильної діагностики і профілактики захворювання органів.


Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.