АНОТАЦІЇ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ БАКАЛАВРІВ

на 2015-2016 н.р.

БІОЛОГІЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Дисципліну читають:

денна форма навчання - Скрипник Наталія В'ячеславівна кандидат біологічних наук, доцент

заочна форма навчання -  Гарматіна Софія Михайлівна кандидат біологічних наук, доцент

Базова нормативна дисципліна викладається в 3 семестрі в обсязі 2 кредитів ( за ECTS), а саме 72 год., що включає 17 год. лекцій, 17 год. лабо-раторних занять, 38 годин самостійної роботи і закінчується іспитом.

Метою вивчення і завданням навчальної дисципліни «Біологія індивідуального розвитку» є висвітлення основних закономірностей онтогенетич-ного розвитку організмів, а саме, макро- і мікроморфологічних, фізіолого-біохімічних, молекулярних і генетичних процесів, що протікають  в організмі під час розвитку на всіх етапах онтогенезу тваринних та рослинних організмів; формування уявлення щодо єдиної концептуальної стратегії онтогенезу, загальні закономірності передзародкового, зародкового та позазародкового розвитку; розгляд можливих способів керування онтогенезом та сучасних фундаментальних та прикладних задач біології індивідуального розвитку.

Оцініть дисципліну  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голоса (ів)]

Теорія еволюції

Дисципліну читають:
денна форма навчання - Завідувач кафедри цитології, гістології та біології розвитку,
доктор біологічних наук, професор - Дзержинський Микола Едуардович

заочна форма навчання - Пустовалов Андрій Сергійович кандидат біологічних наук, доцент

Базова нормативна дисципліна, що викладається в 5 семестрі в обсязі  3 кредитів (за  Європейською Кредитно-Трансферною Системою ЕСТS), а саме 108 год., з яких 34 год. лекцій, 17 год. семінарських занять і 57 год. само-стійної роботи і підсумовується заліком.

Метою вивчення і завданням навчальної дисципліни «Теорія еволюції» є ознайомлення студентів з закономірностями еволюційного процесу, основ-ними подіями історії життя на Землі, основними закономірностями еволюції біологічних систем різного рівня (організмів, екосистем та біосфери у цілому), місцем теорії еволюції у системі сучасних біологічних дисциплін та зі застосу-ванням еволюційного підходу до вирішення конкретно-наукових завдань.

Оцініть дисципліну
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]