Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
1
1
год.
1
1
7
7
хв.
0
0
8
8
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Student-Live-Journal

 

Student-Live-Journal-4

31 жовтня 2012 р.

Все почалося з того, як 13 невгамовних біологів-ботаніків на чолі з Юлею чимчикували Ковельським вокзалом...

Волинський край зустрічав нас ранковою прохолодою, але це не віднімало в нас рішучості та ентузіазму. І навіть двох-годинна подорож місцевою маршруткою не була звичайною: упродовж дороги ми грали в інтелектуальні ігри та запам’ятали багато біо-термінів. Після того, як ми поселилися у затишних будиночках та посмакували прянощі волинської кухні, на нас чекала прогулянка стежками Шацького національного природного парку. З кожним кроком, занурюючись в ліс ми відкривали для себе нові і нові факти з мікології. Іноді Юлія силоміць відтягала студентів від фотографування, щоб ті не загубилися... адже НЕМОЖЛИВО було відірвати очей від тієї краси, що ховається в глибинах шацьких лісів.

З останніми промінчиками сонця ми підкорювали найчистіше озеро України – Світязь. Спочатку на човнику, а потім найвідчайдушніші відважились і покупатись. До пізньої ночі ми співали пісні під зоряним небом Світязянського краю...

Наступного дня ми вирушили в ліс на "тихе полювання", аби застосувати на практиці знання, здобуті минулого дня. Як же це захоплююче збирати гриби, коли ти знаєш їх "в обличчя"!!!..=)

Втомлені, але щасливі ми прощалися із Шацькими озерами. Нас там ще довго пам’ятатимуть, адже всю дорогу до Ковеля ми співали пісні і з запалом дискутували щодо побаченого...

Це була незабутня подорож, яка дає можливість пліч-о-пліч йти поряд з біологією!!!

Третяк Софія

 


Student-Live-Journal-328 вересня 2012 р.

Граємось в ботаніку. Так, вам це не привиділось. Гра визначає перебудови і формування нових якостей особистості, гра навчає...  а з правилами цієї гри нас ознайомив докторант кафедри ботаніки к.б.н., доцент Сергій Михайлович Панченко.

Під час цього надзвичайно захоплюючого заняття ми навчилися систематизувати і класифікувати отримані матеріали (в даному випадку – насіння різних рослин) та отримали навики "торгівлі і обміну...". Ми зрозуміли, що створення колекції повинне обов’язково мати певну мету і підпорядковуватись 4 основним правилам, дізнались про поняття основного та обмінного фонду.

Також до нас завітала цікава гостя, наша колега з Києво-Могилянської академії, пані Наталія, яка ознайомила нас з діяльністю екологічного клубу "Зелена хвиля"». Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Але і цим не обмежилась наша зустріч, до нас приєдналась доцент кафедри ботаніки к.б.н., Оксана Сафараліївна Абдулоєва, завідувач гербарію кафедри ботаніки КНУ імені Тараса Шевченка (KWU) і розповіла про таємничі надра 466 аудиторії...

 Student-Live-Journal-221 вересня 2012 р.

Була представлена надзвичайно цікава розповідь про невідомий та загадковий світ слизовиків. Студенти мали можливість переглянути унікальний фільм відомого німецького науковця, завдяки якому відкрився новий погляд на життя таємничої групи грибоподібних організмів з відділу Myxomycota. Проводив заняття доцент кафедри ботаніки к.б.н. Петро Олександрович Романенко.

Враження залишились надзвичайні. Більшість з присутніх навіть не могли уявити наскільки унікальна природа слизовиків, які вони різноманітні та прекрасні!!! Нам надали можливість познайомитись з колекцією цих таємничих «грибозвірів», створеною силами викладачів та студентів кафедри ботаніки. Крім того Петро Олександрович люб’язно запропонував завести такого домашнього улюбленця і розповів, як правильно за ним доглядати..=).

Заняття настільки захопило студентів, що зав’язалась палка ДИСКУСІЯ та народилась величезна кількість ідей щодо практичного використання цих чарівних організмів.

 


 

Student-Live-Journal-114 вересня 2012 р.

Відбулося перше засідання ботанічного гуртка в цьому навчальному році. Був проведений відео практикум, присвячений представникам різних відділів водоростей. Практикум проводив науковий співробітник НДЛ к.б.н. Едуард Миколайович Демченко, автор численних нових таксонів, прекрасний морфолог і фізіолог водоростей.

На півтори години ми відірвалися від буденного життя і перенеслися у дивовижний світ мікроскопічних водоростей. Око радували неперевершені фільми і не залишали байдужим цікаві коментарі автора. Ця робота безсумнівно була вартою уваги. Усі присутні просто не могли відвести очей від екрану і після засідання ще довго із захопленням обговорювали побачене.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.