Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
6
6
дн.
2
2
1
1
год.
1
1
8
8
хв.
3
3
6
6
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Ботанічний гурток

 

Наша сторінка в VKONTAKTE


BotanyClubЯкщо ви цікавитесь квантовою механікою, чи будовою прискорювача квазічастинок... Якщо ви не байдужі до проблем Лапласіани... І, якщо ви зрозуміли про тут написано, то... ви ПОМИЛИЛИСЬ адресою...

А от якщо ви СТУДЕНТ чи ВИКЛАДАЧ ННЦ "Інститут біології"І у вас теплішає на душі при звучанні таких слів як – Аскомікота... Астерацеа... Ксантофіта... то – WELCOME!!!

Серед студентів, особливо першого курсу, панує міф, що є така наука, яку "осягнути неможливо і зрозуміти не реально...". Тому для розвіяння цього стереотипу на "території" нашої кафедри народився студентський БотГурток.

Викладачі-ентузіасти та ініціативна група студентів, взявши на озброєння свій досвід, фантазію, знання та непереборне бажання діяти, заснували гурток з метою стимулювання інтересу студентів до такої фундаментальної науки, як БОТАНІКА.

Перше знайомство

Ви маєте можливість прослухати виступи студентів, присвячені зональним виїзним практикам та експедиціям, де ви дізнаєтесь про те, як можна одночасно продуктивно займатися науковою діяльністю та із задоволенням провести час.

Дайте волю рукам

Ви маєте унікальний шанс попрацювати з науковим обладнанням і цікавим матеріалом (експериментальні практикуми, заняття з фітодизайну та ботанічні ігри).

Ввімкніть мозкову активність

Доторкніться до передової науки на семінарах і лекціях, присвячених сучасним проблемам ботаніки, новітнім дослідженням і феноменальним результатам (доповіді іноземних колег, зустрічі з авторитетними науковцями).

Глибоке занурення

Візьміть участь у заняттях, що відбуваються на природі і ви зможете побачити і знайти таке, чого не могли собі й уявити. (екскурсії, польові виїзди та експедиції)

Вищий пілотаж

Наша кафедра – одне з небагатьох місць в Україні, де студентам надається можливість освоїти методи передових світових досліджень (міні-школа з основ молекулярної таксономії).

Ти відчуваєш в собі тягу до наукових звершень?... Ти з замиранням серця прагнеш можливості втілити свої ідеї?... Ти готовий пройти складні випробування?... Спробуй відвідати БотГурток!!!.

 

Якщо Ви цікавитеся мікрофотографією то Вам стануть у нагоді навчальні фільми з фотозйомки мікроскопічних об'єктів за допомогою мікроскопу:

 

1. Створення мікрофотографії.

 

  2. Запуск програми ScopePhoto

 

3. Керування кольором у програмі ScopePhoto

 

4. Фотографування

 

5. Керування форматом відеопотоку

 

6. Відеозйомка

 

7. Вимірювання та калібрування: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.