rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Кандидат біологічних наук

Науковий співробітник

Березовська Маріанна Анатоліївна

тел. роб.: +38 (044) 521-33-36

Наукові інтереси: альгологія, ґрунтові водорості, флористика, альгоіндикація, фотолюмінесценція водоростей

У 1993 р. закінчила біологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію "Водорості окультурених ґрунтів Правобережного Лісостепу України". Володіє культуральними, морфологічними, молекулярно-генетичними методами.

Публікації: автор 41 наукової публікації, з яких 26 статей.

Основні публікації:

1. Березовська М.A. (співавт.) Коллекция культур водорослей Киевского национального университета имени Тараса Шевченко. Каталог штамов (2008 г.) / И.Ю. Костиков, Э.Н. Демченко, М.А. Березовская // Чорномор. ботан. журн. – 2009. – 5, №1. – С. 37-79.
2. Березовська М.A. (співавт.) Assessment of different species of the genus Chlamydomonas cells resistance to potassium dichromate presence in the medium / T.V. Parshikova, V.V. Vlasenko, M.A. Berezovskaya, I. Novikova // Hydrobiol. Journ., 2009. – Vol. 45, № 2. – P. 57-68.
3. Березовська М.A. (співавт.) Effect of Microwave Irradiation on Growth and Photoluminescence Efficiency of the Green Algae Chlamydomonas actinochloris / O.O. Grigorieva, M.A. Berezovskaya, A.I. Datsenko // Hydrobiol. Journ., 2010. – V. 46, N4. – P. 99-104.
4. Березовська М.A. (співавт.) Реакція різновікових культур водорості Chlorella vulgaris Beijerinck на мікрохвильове опромінення / О. Вакуленко, О. Даценко, О. Григор’єва, Березовська М. // Вісник Львів. ун-ту. Серія біологічна, 2011. – В. 55, С. 20-26.
5. Березовська М.A. (співавт.) Luminescence control of the influence of microwave irradiation impact on green algae / Grygoryeva, O.O., Vakulenko, O.V., Datsenko, O.I., Berezovska, M.A.
// Hydrobiological Journal. – 2011. – v. 47, i. 3. – P. 91-99. Begell House, Inc.
6. Березовська М.A. (співавт.) Развитие культуры Chlamydomonas actinochloris после микроволнового облучения / О. О. Григорьева, М.А. Березовская А. И. Даценко // Радиационная биология. Радиоэкология. – 2012. – Т. 52, №3. – С. 293-297
7. Березовська М.A. (співавт.) Growth and functional characteristics of Chlamydomonas actinochloris culture at the presence of the surface petrol film / O.I. Datsenko, M.A. Berezovskaya, O.O. Grigorieva // Hydrobiological Journal. – 2012. – v. 48, i. 3. – P. 71-78. Begell House, Inc
8. Березовська М.A. (співавт.) Особенности диагностики функционального состояния одноклеточных водорослей в жидкой среде люминесцентными методами / О.О.Григорьева, М.А.Березовская, А.И.Даценко // Гидробиологический журнал. – 2013. – № 5. – С. 111-119.
9. Березовська М.A. (співавт.) Воздействие микроволн на культуру Chlamydomonas actinochloris в стационарной фазе роста / О.О.Григорьева, М.А.Березовская, А.И.Даценко // Радиационная биология. Радиоэкология. – 2013. – Т. 53, № 3. – С. 304-308.