Новини кафедри ботаніки

think27 листопада 2012 р.

У категорії "Студенту" на сторінці нашої кафедри подано питання до модульного тесту № 3  за дисципліною ботаніка (нижчі рослини) у вигляді pdf-файлу.

Бажаемо успішної підготовки до тесту!

News-3110201231 жовтня 2012 р.

WEEKEND З БОТАНІКАМИ

У п'ятницю 2 листопада з Вами поділяться враженнями від подорожі до Шацьких озер (Шацький національний природний парк) студенти І та ІІ курсів. Організатори заходу Кафедра ботаніки та Ботанічний Гурток.

Чекаємо на Вас після 3 пари у аудиторії № 466.

31 жовтня 2012 р.

ІНСТРУКТАЖ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Відповідно до вимог керівництва університету на кафедрі ботаніки проведено інструктаж співробітників з питань цивільної оборони, що представлений у вигляді методичного матеріалу (10 тем). Відповідно до проведеного інструктажу співробітники кафедри, що увійшли до складу невоєнізованих формувань цивільної оборони університету повинні знати:

1. Організаційну структуру цивільної оборони університету.
  2. Характер факторів ураження при надзвичайних ситуаціях техногенного, природного та воєнного характеру.
  3. Порядок дій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного та воєнного характеру.
  4. Призначення, можливості, порядок підготовки і використання індивідуальних засобів протирадіаційного, протихімічного та медичного захисту.
  5. Порядок надання само- і взаємодопомоги в умовах надзвичайних ситуацій і в побуті.
  6. Правила особистої безпеки в умовах надзвичайних ситуацій, у процесі дій на робочому місці, в побуті, дома.

Ознайомитися детально   [pdf]

15 жовтня 2012 р.

КАФЕДРА БОТАНІКИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС СЕРЕД СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МИТЦІВ НА РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ КАФЕДРИ

Вимоги до логотипу:

1. Загальна форма логотипу – коло. Колір: домінування зелених тонів.

2. Графічні об'єкти: повинні відображати зображення класичних об'єктів ботанічних досліджень, що проводяться на кафедрі ботаніки (водорості, гриби, лишайники, вищі рослини, тощо), а також основне обладнання для роботи (мікроскоп, пробірка, колба, тощо).

3. Графічний файл формату "jpg".

4. Переможець конкурсу буде нагороджений.

З пропозиціями звертатися до к.б.н. Олега А. Петльованого (кімната 414).

Кінцевий строк: 01 грудня 2012 р.