Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
4
4
2
2
хв.
2
2
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

КАФЕДРА БІОЛОГІЇ РОСЛИН

Таран Наталія ЮріївнаКафедра Біології рослин ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка є провідною навчальною установою України з ботаніки та фізіології рослин.
Очолює кафедру доктор біологічних наук, професор Таран Наталія Юріївна.
Біологія як наука була представлена в університеті св. Володимира з першого дня його заснування. З моменту створення кафедра була у складі філософського факультету та  мала назву "кафедра ботаніки" (1834-1894 р.р.), але за довгу історію свого існування неодноразово реорганізовувалася, перейменовувалася та народжувала нові кафедри та підрозділи університету. В 1900 р. від кафедри ботаніки відокремилась кафедра анатомії і фізіології рослин. В 2016р. ці дві кафедри знову об’єдналися й утворили кафедру «Біології рослин»

Programa rozvytku kafedry br

Файли для завантаження
Access this URL (Завантажити Програму розвитку кафедри. Формат .pdf)Завантажити Програму розвитку кафедри. Формат .pdf190 kB144 завантажено

 

Наразі кафедра «Біології рослин» є багатопрофільною та здійснює підготовку фахівців за двома освітніми рівнями: «Бакалавр» і «Магістр» за спеціальністю 091 «Біологія». Підготовка проводиться з двох спеціалізацій: «Фізіологія рослин». 
Крім того, кафедра готує фахівців за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» за програмами «Садово-паркове господарство» та «Ландшафтний дизайн та озеленення» за освітнім рівнем «Бакалавр».

Також кафедра готує фахівців за напрямом підготовки 090103 «Лісове і садово-паркове господарство» за освітнім рівнем «Бакалавр». 

Структура кафедри складається з 4 підрозділів: професорсько-викладацький склад (20 співробітників, з них 5 докторів наук та 15 кандидатів наук), навчальна лабораторія (12 співробітників, з них 2 кандидати наук), докторантура (2 докторанти), аспірантура (13 аспірантів). Загальна кількість співробітників кафедри: 47 (з них 5 докторів наук та 16 кандидатів наук). Також до лекційного процесу на кафедрі долучаються відомі в Україні та за її межами науковці НАН України: чл.-кор. НАНУ Я.П. Дідух, І.О. Дудка, професори С.Л. Мосякін, С.Я. Кондратюк, О.О. Протасов, С.В. Сябряй, П.М. Царенко, д.б.н Клименко Ю.О. та ін. Детальніше
На сторінку Співробітники
Кафедра готує фахівців з фізіології рослин, альгології, мікології, фітопатології, систематики, флористики, географії та екології рослин, гідробіології, фітоценології, фіто-, фіко- та мікотехнології, зеленого будівництва, ландшафтного дизайну, лісового і садово-паркового господарства.
На кафедрі можна підвищити свою кваліфікацію в аспірантурі та докторантурі.
Наукову тему кафедри разом із викладачами виконують співробітники науково-дослідної лабораторії «Фізіологічних основ продуктивності рослин», яку очолює старший науковий співробітник, к.б.н. Бацманова Л.М.
На нашій кафедрі існує навчальна лабораторія. Завідує навчальною лабораторією к.б.н. Смоля Алла Леонідівна


Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.98 [25 Голоса (ів)]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.