Кандидат біологічних наук, доцент

Ганчурін Валерій Валентинович

Контактний телефон: (044) 522–08-27
mail to: ganchurin@betta.com.ua
Наукові інтереси: електробіофізика, біофізика м'язового скорочення, спектроскопія біомакромолекул.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: “Охорона праці в галузі”
Дисципліни вільного вибору студентів: ”Біофізика фотосинтезу”, “Біофізичні методи дослідження”, “Біоенергетика”, “Лабораторний практикум з біофізики”

Закінчив кафедру біофізики біологічного факультету Київського державного університету ім. Тараса Шевченка. 1978 – 1981 – аспірант кафедри фізіології людини і тварин біологічного факультету цього ж університету.
1983 – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Изучение механизма действия простагландинов F2α и Е2 на электрофизиологические свойства и сократительную активность гладких мышц taenia coli морской свинки». З 1982 – на постійній роботі на кафедрі біофізики біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – асистент( з 1982), доцент (з 1989).
Автор близько 60 наукових праць, навчальних посібників та навч.-методичних розробок.
Основні праці:
1. Біофізика. Практикум. –К., 2003 (у співавт.);
2. Дослідження методом спектрального розкладання флуоресценції індо-1 в білкових розчинах і тимоцитах// Фізика живого. -2001 –т.9 (у співавт.);
3. Кальційзв’язуючі та флуоресцентні характеристики індо-1 у клітині. -2001 (у співавт.)
4. Біологія розвитку Viscum Album L та екологічний моніторинг ії поширення у лісопаркових біоценозах// Український ботанічний журнал -2008, т.65 № 2 (у співавт.)
5. Нанотехнології у сучасному сільському господарстві// Фізика живого -2010 (у співавт.)
6. Особливості впливу неіонних колоїдних розчинів на вміст фотосинтетичних пігментів та урожайність рослин сої// Вісник аграрної науки -2010 (у співавтор.)