Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниХІІ Національна школа молодих вчених-фармакологів ім. академіка НАМН України О.В. Стефанова
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

shkola farmokolog 2016

Шановні колеги!

Нагадуємо Вам!

12 жовтня 2016 р. в рамках IV науково-практичної конференції «Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування» відбудеться ХІІ Національна школа молодих вчених-фармакологів ім. академіка НАМН України О.В. Стефанова.

Місце проведення Школи: м. Київ, вул. Госпітальна 11, Президент Готель. Організатори Школи: ВГО «Асоціація фармакологів України».

Кількість учасників Школи обмежена. Просимо Вас представити до 15 вересня 2016 р. кандидатури слухачів віком до 35 років, вказавши прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, місце роботи і посаду, а також номер контактного телефону та електронну адресу для листування. Надсилати заявки на участь у Школі просимо на електронну адресу: innaherashchenko@ukr.net, Геращенко Інна Василівна.

Для участі в роботі Школи слухачі запрошуються представити стендову доповідь та надіслати тези цієї доповіді українською, російською, або англійською мовами (об`єм тез до 250 слів) до оргкомітету Школи на електронну адресу: kizub@ift.org.ua з позначкою «Тези доповіді слухача Школи» до 15 вересня 2016 р. Тези доповідей будуть надруковані в журналі «Фармакологія та лікарська токсикологія». Автори п’яти найкращих тез доповідей будуть запрошені зробити усну доповідь (до 15 хв.) на секційному засіданні Школи. Обрані кандидатури будуть проінформовані завчасно.

За інформацією щодо бронювання номерів у готелі для учасників Школи звертатися до оргкомітету за електронною адресою: darmardud@gmail.com, Дудікова Дарья Маратівна.

За додатковою інформацією щодо питань про участь у роботі Школи просимо звертатися за адресою:
Кізуб Ігор Володимирович,
e-mail: kizub@ift.org.ua
тел. 098-815-7637,
ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України»
03680, Київ, вул. Ежена Потьє, 14

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 [1 Голос]