Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
4
4
год.
4
4
3
3
хв.
3
3
0
0
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Біоінформатика

Дисципліна «Біінформатика» є нормативною дисципліною програми підготовки  магістрів галузі знань 0401 "Природничі науки" всіх спеціальностей напряму підготовки "Біологія", що читається у 2 семестрі з метою ознайомлення студентів із основними концепціями і галузями застосування біоінформатики, базами даних і сучасними інформаційними технологіями в біологічних дослідженнях, а також забезпечення отримання студентами практичних навичок застосування біоінформатичних інструментів пошуку, представлення і аналізу біологічної інформації.

Детальніше...Біологія: від теорії до практики

Дисципліна «Біологія: від теорії до практики» є нормативною дисципліною дляспеціальності «біологія», що читається у 1 семестрі в обсязі 3-х кредитів, вcього за планом108 годин, з н 34 години лекцій, 34 години семінарських занять і 40 годин самостійноїроботи. Закінчується заліком у 1-у семестрі.

Детальніше...Біофізика

Дисципліна «Біофізика» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності«біологія», що читається у 6 семестрі в обсязі 4-х кредитів, в тому числі 162 годинизагальні, 68 аудиторних занять, з них 34 годин лекцій, 34 годин практичних занять і 94годин самостійної роботи. Закінчується іспитом у 6-у семестрі.

Детальніше...Біофізика іонних каналів

Дисципліна «Біофізика іонних каналів» є навчальною дисципліною для спеціальності «біологія», що читається магістрам 2-го курсу в першому семестрі

Детальніше...Біофізика макромолекул

Дисципліна  «Біофізика макромолекул»  є навчальною дисципліною для спеціальності «біологія»,  що читається магістрам1-го курсу в другому семестрі

Детальніше...Біофізика м’язів

Дисципліна «Біофізика м’язів» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності«біофізика», що читається у 1 семестрі для магістрів у обсязі 4,5 кредитів, в тому числі 34аудиторних занять, з них 34 годин лекцій, 0 годин практичних занять і 94 годинсамостійної роботи. Закінчується екзаменом у 1-у семестрі.

Детальніше...Екологічна біофізика

Дисципліна «Екологічна біофізика» є цикл нормативною дисципліною з професійної тапрактичної підготовки по спеціальності «біофізика», що читається у 2 семестрімагістратури в обсязі 4-х кредитів, в тому числі 126 години загальні, 60 аудиторнихзанять, з них 30 годин лекцій, 30 годин лабораторно-практичних занять і 66 годинсамостійної роботи. Закінчується іспитом у 2-у семестрі.

Детальніше...Комп’ютерне моделювання в біології

Дисципліна «Комп’ютерне моделювання в біології» є навчальною дисципліною, якавходить до циклу математичних та природничо-наукових дисциплін професійногоспрямування, для спеціальності «біологія», що читається магістрам у 3-у семестрі в обсязі2-х кредитів, в тому числі 34 годин аудиторних занять, з них 17 годин лекцій та 17 годинлабораторних занять. Закінчується іспитом у поточному семестрі.

Детальніше...Математичні методи в біології

Дисципліна “Математичні методи в біології” є базовою нормативною дисципліноюдля спеціальності “біологія”, та складовою циклу професійної підготовки фахівцівосвітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” за напрямом 0704 – Біологія згідно догалузевого стандарту вищої освіти України (ГСВОУ)"Освітньо-професійна программапідготовки бакалавра напряму 0704 – біологія", введеного у дію наказом Міністерстваосвіти і науки України від 31 березня 2005 р. № 193. Дисципліна викладається протягом I семестру. Загальний обсяг теоретичноїпідготовки з дисципліни "Математичні методи в біології" становить 108 год., з яких 17год. лекцій, 34 год. лабораторних занять, 57 год. самостійної роботи студента, щовідповідає 3,0 кредитам (36 годин = 1 кредит) Європейської Кредитно-ТрансферноїСистеми (ECTS). Формою контролю успішності теоретичної підготовки є іспит.

Детальніше...Методологія та організація наукових досліджень в біології

Дисципліна "Методологія організації та проведення наукових досліджень вбіології" є базовою нормативною дисципліною для магістрів 1 року навчанняспеціальності "біологія", що читається в 1 семестрі в обсязі 3 кредитів (за ЄвропейськоюКредитно-Трансферною Системою ЕСТS), а саме 108 години, з яких 51 годин аудиторнихзанять, з них 34 годин лекцій, 17 години семінарських занять і 57 годин самостійноїроботи і підсумовується заліком.

Детальніше...: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.