Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
4
4
год.
4
4
2
2
хв.
5
5
6
6
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Національна співпраця

Біофізика – це сучасна міждисциплінарна біологічна наука, що створює фундамент для широкої кооперації не лише з академічними лабораторіями, а також з лікарями, фармакологами, біотехнологами, державними і приватними установами, та відкриває перспективи для працевлаштування і успішної роботи випускників-бофізиків в організаціях різного профілю.

Наші партнерські стосунки за період 2011 - 2015рр. включали проведення спільних наукових досліджень і публікацію наукових статей, підручників і монографій1, організацію наукових конференцій і шкіл-семінарів2, доповіді на наукових семінарах, читання лекцій і проведення майстер-класів співробітниками кафедри в інших установах3, виконання курсових і дипломних робіт нашими студентами4, їх подальше навчання в аспірантурі5 і працевлаштування6:

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України1-6
- проф. О.В. Жолос працює провідним науковим співробітником у відділі фізико-хімічної біології клітинних мембран (керівник академік О.А. Кришталь)

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України1-6
- академік С.О. Костерін працює заступником директора та завідувачем відділом біохімії м’язів

Інститут фармакології і токсикології НАМН України1,3-6

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України1,2,4
- на його базі створено спільний Українсько-німецький науково-навчальний центр з нанобіотехнології (керівник в галузі біофізики проф. Ю.І. Прилуцький)

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України1,2,4

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України1

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нано Технології в Медицині” (ТОВ “НаноМедТех”)1

Товариство з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство "ЄНАМІН” (ТОВ “НВП ЄНАМІН”)4,6
- завідувач біологічною лабораторією, к.б.н. П.О. Бориско (випускник та аспірант кафедри біофізики, н.к. проф. Ю.І. Прилуцький): Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.