Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Запрошені лекціїЗУСТРІЧ З ПРОФЕСОРОМ УНІВЕРСИТЕТУ ЛЕСБРІДЖ, Канада

ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСОРОМ УНІВЕРСИТЕТУ ЛЕСБРІДЖ, Канада

10 травня 2016 р. на кафедрі фізіології та екології рослин відбулася зустріч з випускником кафедри 1991р. Дмитром Євтушенко. Зараз Дмитро працює в Канаді в University of Lethbridge та обіймає посаду Associate Professor на Research Chair of Potato research laboratory at the Department of Biological Sciences. В ході зустрічі були обговорені плани майбутньої співпраці, академічної мобільності, зокрема виконання спільних проектів з біотехнології рослин, й можливість підготовки PhD-students на базі університету Лесбрідж.

Побажаємо таких же успіхів всім нашим випускникам!

Оцініть новину 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]