Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

rozklad zanyat 2017 2018 2 sem
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Schedule of Repeat 2017-2018
List of students who need to retake exams 2017-2018
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Загальна екологія (та неоекологія)

Базова нормативна дисципліна циклу підготовки фахівців кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Викладається у 2 семестрі обсягом 3 кредити (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ЕСТS), що включає 30 годин лекцій, 30 годин практичних занять, 48 годин самостійної роботи. Закінчується підсумковим модулем (заліком).

Гандзюра Володимир ПетровичМетою і завданням дисципліни «Загальна екологія та неоекологія» є ознайомлення із загальними закономірностями структурно – функціональної організації екосистем, тенденціями їх розвитку та впливом на екосистемні процеси різного ступеня антропогенного навантаження, формування біоценозів, адаптацією організмів і популяцій до середовища існування. Інформація стосується основних складових екосистем, їхньої структури та особливостей функціонування, життєвих форм організмів, функціональної ролі окремих груп організмів у процесах формування біопродуктивності екосистем, принципів раціонального використання екосистем та природокористування, основ чинного екологічного законодавства, принципів стійкого розвитку, основних методів екологічних досліджень.

Нормативний курс читає: Гандзюра Володимир Петрович