Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Біонаноструктурні технології

Спецкурс читає:

Пірко Ярослав Васильович

“Біонаноструктурні технології” охоплюють вивчення нанобіотехнології – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу наноструктурних матеріалів та їх подальшого використання у біології та медицині.
Мета дисципліни – ознайомити студентів з сучасними методами та підходами нанобіотехнології для створення наноприладів, вивчення біологічних систем, а також використання наночипів і нанороботів у медицині.

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Геноміка

Спецкурс читаєПірко Ярослав Васильович

Пірко Ярослав Васильович

Дисципліна охоплює вивчення геноміки – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу рекомбінантних ДНК, клонування специфічних генів та використання клонованої ДНК, секвенування ДНК, ПЛР, картування геному, створення хромосом-специфічних бібліотек ДНК, використання ДНК маркерів, геномних карт в генетичному аналізі, а також надає інформацію про фізичну організацію цілих геномів, функціональну геноміку, яка характеризує продукти генної експресії (протеом та ін.).
Мета - ознайомити студентів з сучасними методами отримання та аналізу рекомбінантних ДНК, з фізичною організацією геномів (як генетичний матеріал організований в хромосоми, розташування генів в хромосомах) і надати інформацію про функціонування генів і геномів (функціональну геноміку), а також методи дослідження геномів.

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.25 [2 Голоса (ів)]