Структура та функції цитоскелету

Спецкурс читають:

Литвин Дмитро Іванович

Литвин Дмитро Іванович"Структура та функції цитоскелету” є базовою для вивчення інших дисциплін спеціалізації, вона вивчає функціонування рослинних та тваринних організмів на молекулярному, клітинному, тканинному рівнях та на рівні цілісного організму. Також розглядаються біохімічні процеси, що відбуваються під час росту та диференціації клітин. У ході вивчення  дисципліни обов’язково наводиться інформація щодо практичного застосування знань про функції нуклео- та цитоскелету клітини у клітинній біології та біотехнології. Мета дисципліни - ознайомити студентів із скелетними структурами клітин як універсальними утвореннями. Надати інформацію стосовно нуклеоскелету та основних цитоскелетних структур: мікротрубочки, актинові філаменти, проміжні філаменти і мікротрабекули.

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1