Календар подій

loader
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
3
3
год.
0
0
1
1
хв.
3
3
5
5
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Біонаноструктурні технології

Спецкурс читають:

Пірко Ярослав Васильович              Пірко Надія Миколаївна

Пірко Ярослав Васильович                    Пірко Надія Миколаївна   

“Біонаноструктурні технології” охоплюють вивчення нанобіотехнології – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу наноструктурних матеріалів та їх подальшого використання у біології та медицині.
Мета дисципліни – ознайомити студентів з сучасними методами та підходами нанобіотехнології для створення наноприладів, вивчення біологічних систем, а також використання наночипів і нанороботів у медицині.


Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 [1 Голос]

 Біотехнологія рекомбінантних ДНК

Спецкурс читає:  Ємець Алла Іванівна

 

Ємець Алла Іванівна

“Біотехнологія рекомбінантних ДНК” охоплює вивчення сучасних методів генетичної інженерії та синтетичної біології з метою створення ліній з новими корисними ознаками, нових синтетичних організмів та їх компонентів, здійснювати молекулярне клонування генів. У ході вивчення  дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і принципи окремих методів в біотехнології.

Мета дисципліни – ознайомити студентів з базовими поняттями та сучасними біотехнологіями рекомбінантних ДНК: основні завдання біотехнології; молекулярне клонування генів, типи векторних конструкцій, отримання та аналіз генетично модифікованих організмів (конструювання генетичних векторів для трансформації, пряме та опосередковане введення чужорідної ДНК в клітини, селекція трансформованих ліній та методи аналізу трансгенів, застосування генетично модифікованих організмів);сучасними підходами в редагуванні геному та синтетичній біології (створення нових організмів).

 

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Геноміка

Спецкурс читаєПірко Ярослав Васильович


Пірко Ярослав Васильович

Дисципліна охоплює вивчення геноміки – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу рекомбінантних ДНК, клонування специфічних генів та використання клонованої ДНК, секвенування ДНК, ПЛР, картування геному, створення хромосом-специфічних бібліотек ДНК, використання ДНК маркерів, геномних карт в генетичному аналізі, а також надає інформацію про фізичну організацію цілих геномів, функціональну геноміку, яка характеризує продукти генної експресії (протеом та ін.).
Мета - ознайомити студентів з сучасними методами отримання та аналізу рекомбінантних ДНК, з фізичною організацією геномів (як генетичний матеріал організований в хромосоми, розташування генів в хромосомах) і надати інформацію про функціонування генів і геномів (функціональну геноміку), а також методи дослідження геномів.

 

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]Клітинна та генетична інженерія

Спецкурс читаєЄмець Алла Іванівна

 

Ємець Алла Іванівна

“Клітинна та генетична інженерія” охоплює вивчення сучасних методів клітинної та генетичної інженерії з метою створення рослинних систем з новими корисними ознаками. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих методів в біотехнології.
Мета - ознайомити студентів з базовими поняттями та сучасними методами клітинної та генетичної інженерії: клонуванням генів, з типами векторних конструкцій, з отриманням та аналізом генетично модифікованих організмів (конструювання генетичних векторів для трансформації, пряме та опосередковане введення чужорідної ДНК в клітини, селекція трансформованих ліній та методи аналізу трансгенів, застосування генетично модифікованих організмів); методами культивування рослинних об'єктів in vitro (культури недиференційованих клітин та органів); соматичною гібридизацією рослин; перевагами та недоліками застосування продуктів генетичної та клітинної інженерії.

 

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Міжклітинна сигналізація

Спецкурс читає: Ісаєнков Станіслав Валентинович

 

Ісаєнков Станіслав Валентинович«Міжклітинна сигналізація» - дисципліна охоплює вивчення загальних принципів організації міжклітинної сигналізації, основних структурних особливостей клітинних рецепторів та сигнальних молекул, принципів та механізмів організації сигнальних шляхів у клітині та комплексу біохімічних факторів, що забезпечують адекватну клітинну відповідь на дію різноманітних стимулів та подразників. У ході вивчення  дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих сигнальних процесів та застосування їх у сучасній біотехнології, фармакології та медицині.  Мета - ознайомити студентів із загальними принципами сигнальних процесів, фізіологічними, структурними та біохімічними особливостями передачі сигналу, основними типами рецепторів клітин та особливостями сигнальних механізмів у рослин.

 

Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 [1 Голос]Молекулярні та клітинні механізми онтогенез

Спецкурс читаєЄмець Алла Іванівна

 

Ємець Алла Іванівна

“Молекулярні та клітинні механізми онтогенезу” охоплює вивчення загальних принципів розвитку організмів, основних молекулярних та структурних особливостей організації геномних послідовностей під час розвитку, певних механізмів, залучених до росту, морфогенезу та диференціації, ролі окремих білків, що забезпечують адекватну клітинну відповідь на дію різноманітних ендогенних чинників (фітогормонів) та факторів навколишнього середовища, пластичність адаптації організмів до дії екзогенних факторів на молекулярному та клітинному рівні. У ході вивчення дисципліни наводиться чи демонструється практичне застосування і значення окремих сигнальних процесів та застосування їх у сучасній біотехнології, фармакології, тощо.
Мета - ознайомити студентів із загальними принципами біології розвитку тварин та рослин, молекулярними, структурними та біохімічними особливостями внутрішньоклітинних детермінантів диференційованих та недиференційованих клітин, особливостями організації геному під час розвитку організмів, роллю цитоскелетних структур в процесах росту, морфогенезу та диференціації клітин, особливостями молекулярної та клітинної відповіді рослинних організмів на різного роду ендогенних та екзогенних.


Подобається спецкурс?
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Структура та функції цитоскелету

Спецкурс читають: 

Блюм Ярослав Борисович       Литвин Дмитро Іванович

Блюм Ярослав Борисович

             Литвин Дмитро Іванович

 

 

“Структура та функції цитоскелету” є базовою для вивчення інших дисциплін спеціалізації, вона вивчає функціонування рослинних та тваринних організмів на молекулярному, клітинному, тканинному рівнях та на рівні цілісного організму. Також розглядаються біохімічні процеси, що відбуваються під час росту та диференціації клітин. У ході вивчення  дисципліни обов’язково наводиться інформація щодо практичного застосування знань про функції нуклео- та цитоскелету клітини у клітинній біології та біотехнології. Мета дисципліни - ознайомити студентів із скелетними структурами клітин як універсальними утвореннями. Надати інформацію стосовно нуклеоскелету та основних цитоскелетних структур: мікротрубочки, актинові філаменти, проміжні філаменти і мікротрабекули.


Подобається спецкурс?  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [1 Голос]: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.